header
QR Kod
YouCam Video: Makeup ve Rötuş

YouCam Video: Makeup ve Rötuş

1.40.0 geliştirici Perfect Mobile Corp. Photo & Video Beauty Editor
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
YouCam Video: Makeup ve Rötuş YouCam Video: Makeup ve Rötuş YouCam Video: Makeup ve Rötuş YouCam Video: Makeup ve Rötuş YouCam Video: Makeup ve Rötuş YouCam Video: Makeup ve Rötuş

En Son Versiyon

Versiyon
1.40.0
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
Perfect Mobile Corp. Photo & Video Beauty Editor
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.youcam.videoeditor.reface.makeup
Şimdi İndir

YouCam Video: Makeup ve Rötuş Hakkında Daha Fazla

YouCam Video ile bir dakikadan kısa sürede profesyonel rötuş ve makyaj araçlarıyla film gibi rafine selfie videoları oluştur!

YouCam Video, dünyanın ilk selfie video düzenleme uygulamasıdır ve herhangi bir uzunluktaki makyaj ve rötuş selfie videolarınızı düzenlemenizi sağlar. Profesyonel selfie videoları düzenlemek için tek durak aracınızdır. Videolarınızda yüz, göz, dudak ve burun gibi birçok bölümü rötuşlayabilir, makyaj ekleyebilir ve video efektleri uygulayabilirsiniz.

Uygulama, kullanıcıların selfie videolarını kolayca ve hızlı bir şekilde rötuşlamasına ve yeniden şekillendirmesine olanak tanır. Yüzü zayıflatma, elmacık kemiği şekillendirme, burun boyutunu ayarlama, gözlerin boyutunu artırma veya azaltma gibi birçok özellik sunar. Ayrıca cilt üzerindeki sivilceler, kırışıklıklar ve lekeler gibi istenmeyen görüntüleri gidermek için de ince ayar yapabilirsiniz. Mükemmel uyum için selfie videolarınızı kırpabilir, yakınlaştırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

YouCam Video, kullanıcıların videolarını birkaç dokunuşla yükleyip düzenlemelerini ve istedikleri sosyal medya platformlarında paylaşmalarını sağlar. Uygulamada bulunan 100'den fazla makyaj ve video efektiyle videolarınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Ruj, göz farı, kaşlar, kirpikler ve eyeliner gibi birçok makyaj özelliğiyle kendi stilinizi yaratabilirsiniz.

Ayrıca uygulama, gerçekçi saç boyama aracı sayesinde kullanıcıların selfie videolarında saç renklerini değiştirmelerine olanak tanır. YouCam Video Premium sürümüne yükselterek sınırsız erişim sağlayabilir, düzenlemek istediğiniz video uzunluğu için sınır olmadan makyaj ve güzellik araçlarını sınırsız kullanabilirsiniz.

Eğer uygulama veya öneriler hakkında geri bildirimde bulunmak isterseniz, Perfect Corp.'a e-posta gönderebilir veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. YouCam Video ile mükemmel selfie videolar oluşturmak için şimdi uygulamayı indirin ve kullanmaya başlayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.