below header
QR Kod
YoHo: yeni bir başlangıç

YoHo: yeni bir başlangıç

5.14.20 geliştirici YoHo Studio
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
YoHo: yeni bir başlangıç YoHo: yeni bir başlangıç YoHo: yeni bir başlangıç YoHo: yeni bir başlangıç YoHo: yeni bir başlangıç YoHo: yeni bir başlangıç

En Son Versiyon

Versiyon
5.14.20
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
YoHo Studio
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.voicechat.live.group
Şimdi İndir

YoHo: yeni bir başlangıç Hakkında Daha Fazla

👋 YoHo'ya HOŞ GELDİNİZ!

Merhaba! YoHo artık sizinle, yepyeni bir versiyonuyla! Bu genç uygulama, başlangıçta WAKA Grup Sesli Sohbet'ten doğmuştu, ama biz onu daha eğlenceli ve güzel hale getirerek yeniden adlandırdık.

YoHo'nun onlarca benzersiz yeni işlevi ve tasarımı var. Yeni kullanıcı arayüzü sayesinde, YoHo daha zarif ve kullanımı daha kolay hale geldi. Sadece bir simgeye dokunarak ve yeni arkadaşlarınızla sohbet ederken daha fazla oyun oynayarak özel sohbetinizi başlatabilirsiniz. Uygulamayı indirin ve hemen eğlenmeye başlayın!

Ücretsiz Bire Bir Sohbet Odası özelliği, özel sohbet odasında önemli bir eklenti sunuyor. Yeni arkadaşlarınız sizin için rastgele bir liste olarak oluşturulacak. İlgilendiğiniz simgelere dokunun ve herhangi bir engel olmaksızın onlara doğrudan merhaba deyin. Bu şekilde arkadaş edinmenin hiç olmadığı kadar kolay olduğunu göreceksiniz. YoHo'da, zihninizi özgürce konuşabileceğiniz akıcı, yüksek kaliteli bir sesli sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Sohbet ederken oyun oynayın özelliği sayesinde, sesli sohbet odalarında sohbet ederken birden fazla oyun oynayabilirsiniz. YoHo artık her zamankinden daha fazla oyunu sizlere sunuyor. Ludo, Uno ve Domino gibi sevilen oyunlarla birlikte arkadaşlarınızla daha fazla eğlenin.

YoHo'nun 3. özelliği olan Ücretsiz Grup Sohbeti, bir grup sesli sohbet odası oluşturmanıza, arkadaşlarınızı davet etmenize veya yabancıları beklemenize olanak tanır. Metin veya ses kullanarak arkadaşlarınızla sohbet edin ve harika bir sesli sohbetin keyfini çıkarın.

YoHo'nun 4. özelliği olan Sesli Sohbet Etiketi, sohbet odalarınıza konu etiketleri eklemenize olanak sağlar. Sohbet, eğlence, şarkı söyleme ve daha fazlasını seçebilir ve ilgilendiğiniz sohbet odasını konuya göre seçebilirsiniz. Etiket, aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelmenize yardımcı olur ve böylece daha kolay arkadaş edinirsiniz ve konuşacak daha fazla konuya sahip olursunuz.

Son olarak, YoHo'nun 5. ve 6. özellikleri olan Harika Sanal Hediyeler ve Kolay Kayıt sayesinde, arkadaşlarınızla aranızdaki dostluğu güçlendirebilir ve hızlı ve kolay bir şekilde YoHo hesabınıza kaydolabilirsiniz. Bu sayede daha fazla zaman kazanabilir ve hızlıca sesli sohbet deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.