below header
QR Kod
YG x NEMOZ

YG x NEMOZ

1.3.3 geliştirici Nemoz Lab Inc.
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
YG x NEMOZ YG x NEMOZ YG x NEMOZ YG x NEMOZ YG x NEMOZ YG x NEMOZ

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.3
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
Nemoz Lab Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
io.nemoz.ygxnemoz
Şimdi İndir

YG x NEMOZ Hakkında Daha Fazla

Tag & Play!

YG x NEMOZ ile YG TAG ALBUM'ünüzü rahatlıkla ve kolayca elinizde bulundurabilirsiniz! TAG CARD'ınızı kullanarak YG TAG ALBUM'lere sahip olabilir ve YG x NEMOZ ile keyifle dinleyebilirsiniz.

1) TAG CARD ile akıllı şekilde albüm dinleyin. 2) YG TAG ALBUM koleksiyonunuz sonsuza kadar sizinle. 3) Dünya genelindeki K-POP hayranları için çoklu dil desteği. 4) Küresel olarak şarkılara eşlik etmek için telaffuz işaretleri. 5) Hem mobil hem de TV için video oynatıcısı.

YG x NEMOZ, KOLAY'dır. YG x NEMOZ uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve TAG CARD'ınızı tarayın. Kendi YG x NEMOZ alanınızda müzik, video ve daha birçok içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. YG x NEMOZ, YG hayranlarının dil engelleri olmadan K-POP ve K-içeriklerinden keyif alması için farklı dilleri destekler. Ayrıca, şarkıların orijinal dilinde eşlik etmek için dilinizde Korece telaffuz sağlarız.

Bir TAG CARD'ı hesabınızda etkinleştirdiğinizde, TAG CARD'daki içeriği hesabınızda sonsuza dek sahip olabilirsiniz. TAG CARD, Nemoz Lab tarafından geliştirilen benzersiz bir doğrulama sistemi olan "Nemo Code" kullanır. Kullanıcılar Nemo Code'u kullanarak TAG CARD'ı kolayca doğrulayıp hesaplarında etkinleştirebilirler.

YG x NEMOZ Uygulaması'nın ana sayfasında, kartları kaydırarak hesabınızda etkinleştirilen albümleri görebilirsiniz. Her sayfayı bir kart şeklinde tasarlayarak birlik hissini vermeye çalıştık. Tabii ki, hepsini tek bir sayfada hizalayarak hesabınızda sahip olduğunuz tüm albümleri görebilirsiniz. YG x NEMOZ dünyasında MÜZİK, VİDEO, Galeri gibi çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm içerikleri çeşitli dillerde keyifle dinleyebilirsiniz!

1) MÜZİK: Yüksek kalitede müzik dinleyebilir, arka planda çalma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, şarkı sözlerini ve telaffuzlarını çeşitli dillerde okuyabilir ve kimin şarkı söylediğini görebilirsiniz. 2) VİDEO: HD kalitesinde videoları çeşitli dillerde altyazılarla izleyebilirsiniz. Servisimiz ayrıca TV yayınlarını da destekler. 3) GALERİ: Uygulamamızı hayranların istekleri doğrultusunda tasarladık. Hayranlar artık GALERİMİZ'den yüksek kaliteli albüm fotoğraflarını indirebilirler.

YG x NEMOZ, hayranlar için daha az çaba ve daha fazla memnuniyetle dünya genelinde en iyisini sunmaya çalışacaktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.