below header
QR Kod
Yeetalk - Chat, Talk & Learn

Yeetalk - Chat, Talk & Learn

2.10.1 geliştirici SHENZHEN IMBACK TECHNOLOGY CO LTD
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Yeetalk - Chat, Talk & Learn Yeetalk - Chat, Talk & Learn Yeetalk - Chat, Talk & Learn Yeetalk - Chat, Talk & Learn Yeetalk - Chat, Talk & Learn

En Son Versiyon

Versiyon
2.10.1
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
SHENZHEN IMBACK TECHNOLOGY CO LTD
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.imback.yeetalk
Şimdi İndir

Yeetalk - Chat, Talk & Learn Hakkında Daha Fazla

Welcome to Yeetalk, where you can meet good-looking and interesting foreign friends, learn languages together, discover and share real and interesting cultures and lives around the world, and come with translation tools supporting 103 languages around the world, so you can communicate without barriers.

Bu uygulama, kullanıcıların dünya çapında ilginç gençlerle etkileşime geçmelerini sağlamak için tasarlanmış bir dil öğrenme uygulamasıdır. Özel Özellikler arasında Dil Ortak Eşleştirme, Canlı Etkileşim ve Dünya Çapında Anlar yer almaktadır. Uygulama, kullanıcıların ana dil ve ilgi duydukları dil temelinde en yakın dil ortağına otomatik olarak eşleşmesini sağlar. Ayrıca çok boyutlu filtreleme seçenekleriyle ideal dil ortağınızı bulabilirsiniz.

Canlı Etkileşim özelliği, ses ve video sohbet odaları ve diğer özellikler sayesinde dünya çapında ilginç gençlerle etkileşime geçmenizi sağlar. Bu sayede farklı dillerde pratik yapabilir ve kültürler arası iletişim kurabilirsiniz.

Dünya Çapında Anlar özelliği, dünya genelindeki insanların gerçek ve ilginç hayatlarını paylaşmalarını sağlar. Bu sayede farklı ülkelerin kültürlerini keşfedebilir ve yabancı arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Kullanıcıların uygulama hakkında soruları veya önerileri olduğunda iletişime geçebilecekleri bir İletişim bölümü de bulunmaktadır. Destek ekibine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Uygulama, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca, Rusça, İtalyanca, Tay Dili, Afrika Dili, Arnavutça, Amharca, Arapça, Ermenice, Azerice, Baskça, Beyaz Rusça, Bengalce, Boşnakça, Bulgarca, Katalanca, Chewa, Korsika, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, Esperanto, Estonca, Filipince, Fince, Galce, Gürcüce, Yunanca, Gujarati, Haiti Creole, Hausa, İbranice, Hintçe, Macarca, İzlandaca, Irak Bo, Endonezce, İrlandaca, Cava Dili, Kannada, Kazakça, Khmer, Kürtçe, Kırgızca, Laosça, Latince, Letonca, Litvanca, Lüksemburgca, Makedonca, Malaga Shish, Malayca, Malayalam, Malta Dili, Maori Dili, Marathi, Moğolca, Burmaca, Nepali, Norveççe, Peştuca, Farsça, Lehçe, Pencap Dili, Romanyalı, Samoalı, İskoç Gaelic, Sırpça, Soto, Sindhi, Sinhala, Slovakça, Slovence, Somali, Sundanese, Swahili, İsveççe, Tacikçe, Tamilce, Telugu, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Özbekçe, Vietnamca, Galce, Xhosa, Yidiş, Yoruba Zulu gibi birçok dilde kullanılabilir. Desteklenen Diller listesinde daha detaylı bilgi bulunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.