header
QR Kod
Yandex Start

Yandex Start

geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Nisan 20, 2024
Yandex Start Yandex Start Yandex Start Yandex Start Yandex Start

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 20, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.yandex.searchplugin
Şimdi İndir

Yandex Start Hakkında Daha Fazla

The Yandex Start app has everything you need on one screen. Make any page your home page. Easy search, weather, and traffic right on your home page, plus translations of webpages, images, and videos online.

Birinci paragraf: Online gününüze başlamak için herhangi bir sayfa seçin. Bu, örneğin Yandex Ana Sayfası olan ya.ru olabilir veya kendi siteniz olabilir.

İkinci paragraf: Ana sayfanızda ihtiyacınız olan her şey var. Bölgeniz için hava tahminleri, trafik durumu ve hızlı önerilerle Yandex araması gibi.

Üçüncü paragraf: Sayfaları ve resimleri çevirin. Yandex Start ile neredeyse herhangi bir siteyi çevirmek artık daha kolay. Dil bilmediğiniz bir ülkede bile siteyi çevirmek, bilet satın almak veya bir işletmenin açık olduğu saatleri öğrenmek mümkün. Yandex Start, 100'den fazla farklı dilde sitelerin tamamını, bireysel cümleleri veya hatta resimlerdeki metinleri çevirir.

Dördüncü paragraf: Videoları çevirin ve dublaj yapın. Yandex'in nöral ağları tarafından Rusça'ya çevrilen ve seslendirilen dünya genelinden videoları bulun ve izleyin. Seyahat, arabalar, teknolojik aletler, bilimsel keşifler, tarifler ve İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca konuşulan her şeyle ilgili bilgi edinin.

Beşinci paragraf: İstenmeyen aramalardan kaçının. Sesli asistan Alice, bir çağrı kimliği ayarlayacak ve istenmeyen görüşmelerden kurtulacaktır. Sadece "Alice, çağrı kimliğini aç" deyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.