header
QR Kod
Yandex Games Match 3

Yandex Games Match 3

23.120.0320 geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Nisan 07, 2024
Yandex Games Match 3 Yandex Games Match 3 Yandex Games Match 3 Yandex Games Match 3 Yandex Games Match 3 Yandex Games Match 3

En Son Versiyon

Versiyon
23.120.0320
Güncelle
Nisan 07, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.yandex.genregames.match3
Şimdi İndir

Yandex Games Match 3 Hakkında Daha Fazla

Yandex Games Match 3 is an online catalog of three in a row (match3) games, where you will find a huge selection of projects for every taste.

Bu uygulamada, şekerleri, değerli taşları veya kristalleri ve ayrıca patlatma toplarını birleştirmeniz gerekiyor. Buradaki ana amaç, üç sıra halinde eşyaları toplamaktır, değerli taşlar veya çakıl taşları olsun. Her seviyede, görevler daha zor hale geldiği için sıkılmayacaksınız. Ayrıca, birçok anti-stres oyunu da üç sıra halinde mevcuttur.

Haydi! Çevrimiçi "üç sıra" oyunlarımız sadece oynamakla kalmaz - aynı zamanda dikkatinizi, reflekslerinizi ve bilişsel fonksiyonlarınızı da test eder. Hazır mısınız? O zaman çalışmaya başlayın! Zaferinizi görmek istiyoruz!

Bu oyun, sadece eğlenceli bir aktivite olmanın ötesinde, becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olur. Hızlı düşünme, dikkatli bir şekilde hareket etme ve zorlu görevleri başarma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Uygulamamızda, farklı zorluk seviyelerinde birçok bölüm bulunmaktadır. Her seviyede, yeni bir zorlukla karşılaşacaksınız ve farklı stratejiler kullanmanız gerekebilir. Bu da oyunun sıkıcı hale gelmesini önler ve sürekli olarak becerilerinizi test etmenize olanak sağlar.

Üç sıra oyunları, dikkatinizi dağıtabileceğiniz ve stresli anlarda rahatlamanıza yardımcı olabilecek harika bir seçenektir. Oyununuzda başarılı olun ve kendinize bir ödül olarak tatlı bir şeyler yiyin! Bu oyun, eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunarak size keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Hadi, üç sıra yaparak zaferinizi kazanın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.