header
QR Kod
Yandex Games: Hepsi Bir Arada

Yandex Games: Hepsi Bir Arada

geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Mart 10, 2024
Yandex Games: Hepsi Bir Arada Yandex Games: Hepsi Bir Arada Yandex Games: Hepsi Bir Arada Yandex Games: Hepsi Bir Arada Yandex Games: Hepsi Bir Arada Yandex Games: Hepsi Bir Arada

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 10, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.yandex.games
Şimdi İndir

Yandex Games: Hepsi Bir Arada Hakkında Daha Fazla

Yandex Games’i duydunuz mu? Video oyunları konusunda en geniş seçenekleri sunarak sizlerin her oyuna tek bir platformdan ulaşabilmenizi sağlıyor. Sunulan tüm bu oyun seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Akıllı akış, kendi ilgi alanlarınıza yönelik onlarca farklı yeni oyunlarla tanışmanızı sağlayan bir algoritmadır. Bu sayede, size özel oyunlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Farklı cihaz senkronizasyonu sayesinde, uygulamalara ve oyunlara evde bilgisayarınızdan veya sokakta cep telefonunuzdan bağlanabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Akıllı akış uygulaması içerisinde müzik, savaş, koşu, vur-kır, yapboz, ve macera gibi çeşitli kategorilere erişebilirsiniz. Bu kategorilerde yer alan oyunlarla eğlenirken aynı zamanda yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Müzik çalma oyunları sayesinde arkadaşlarınızla birlikte eğlenirken, piyano, bateri, klavye veya gitar gibi enstrümanları çalmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, savaş oyunlarıyla aksiyon dolu hikayelerde yer alabilir, koşu oyunlarıyla spor yaparken eğlenebilir, vur-kır oyunlarıyla stres atabilir ve yapboz oyunlarıyla zekanızı kullanabilirsiniz.

Eğer macera sevenlerdenseniz, hayatta kalma oyunları veya zombi hayatta kalma oyunları ile heyecan dolu ve gerilimli hikayeler yaşayabilirsiniz. Tüm bu oyunları oynamak için internete ihtiyacınız yoktur, bu sayede her zaman ve her yerde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.