header
QR Kod
Яндекс — с Алисой (бета)

Яндекс — с Алисой (бета)

24.46 geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Яндекс — с Алисой (бета) Яндекс — с Алисой (бета) Яндекс — с Алисой (бета) Яндекс — с Алисой (бета) Яндекс — с Алисой (бета) Яндекс — с Алисой (бета)

En Son Versiyon

Versiyon
24.46
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yandex.searchapp.beta
Şimdi İndir

Яндекс — с Алисой (бета) Hakkında Daha Fazla

Скачайте бета-версию приложения Яндекс — с Алисой, чтобы первыми узнавать о новых возможностях, тестировать их, оценивать и влиять на их дальнейшее развитие. Если у вас уже установлено приложение Яндекс — с Алисой, удалять его не нужно — бета-версия будет работать независимо от основной.

Яндекс, Алиса ve Uygulama, hayatı daha kolay hale getiren bir uygulamadır. Ana ekran, hava durumu tahmini, trafik durumu ve hızlı arama gibi ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir araya getirir. Daha hızlı bilgi almak için uygulama widget'ını da kurabilirsiniz.

Akıllı ipuçları ve herhangi bir soruya cevap verecek olan Alisa ile hızlı arama yapın. Yandex'te istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz: arama çubuğunda metin sorgusu, sesle - Alisa size yardımcı olacaktır; fotoğraf, resim ve çevrenizdeki nesnelerle - Akıllı kamera ile. Ayrıca, uygulama sizi tanımadığınız bir numaradan arayan kişiyi tanımaya, pahalı alışverişlerde tasarruf etmeye, karmaşık sorunları anlamaya ve diğer günlük görevleri çözmeye yardımcı olacaktır.

Metin ve sesli arama. Size uygun olan şekilde arayın: hızlı ipuçları ve anında cevaplarla alışılmış metin sorguları veya metin yazmak zor değilse sesle.

Sesli asistan. Alisa her zaman yanınızda ve size görevlerinizi yerine getirmeye hazır. Bugünün trafik durumunu ve şemsiye alıp almamanız gerektiğini söyleyecek, yakındaki süpermarketi ya da akşam yemeği için restoran tavsiye edecek, alarm kuracak veya hatırlatıcı ayarlayacak, internet üzerinde her şeyi bulacak. Alisá ile normal bir insan gibi konuşabilirsiniz: hikayeler anlatır, şakalar yapar ve herhangi bir konuda sohbet etmeyi sever. Alisá'yı ana telefon asistanı olarak yapmak ve tek bir düğmeyle çağırmak için, ayarlara gidin, "Asistan ve Sesli Giriş"i tıklayın ve Yandex'i seçin.

Ücretsiz numara tespit edici. Telefonunuzun rehberinde olmasa bile, her zaman kimin aradığını söyleyecektir. Gereksiz spamı engelleyebilirsiniz - size bir arama yapılmadıysa, sanki hiçbir arama yapılmamış gibi görünecektir. Numaralar, 5 milyondan fazla kuruluşun veritabanına göre kontrol edilir. Numara tespit edici, Android 10.0 ve üstü işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için kullanılabilir.

Beta sürümü, uygulamanın yeni özelliklerini test etmek için bir platformdur. Deneyimli kullanıcılar için tasarlanmıştır ve hataları ve sorunları bildirmeye hazırdır. Geri bildirimlerinizi doğrudan uygulama menüsünden veya e-posta aracılığıyla gönderebilirsiniz: support@mobyandex.yandex.ru. Birlikte uygulamayı daha da iyi hale getireceğiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.