below header
QR Kod
YallaChat: Voice&Video Calls

YallaChat: Voice&Video Calls

1.10.0 geliştirici Yalla Technology FZ-LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
YallaChat: Voice&Video Calls YallaChat: Voice&Video Calls YallaChat: Voice&Video Calls YallaChat: Voice&Video Calls YallaChat: Voice&Video Calls YallaChat: Voice&Video Calls

En Son Versiyon

Versiyon
1.10.0
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Yalla Technology FZ-LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yallatech.yallachat
Şimdi İndir

YallaChat: Voice&Video Calls Hakkında Daha Fazla

YallaChat is an instant messaging app. Simple and fast, it can be downloaded and used for free. YallaChat allows you to safely communicate with your friends or family by sharing important moments, sending and receiving messages, photos, and superior voice & video messages and calls.

YallaChat, arkadaşlarınız ve ailenizle her zaman iletişim kurabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Stickerlar, fotoğraflar, metin ve ses ve video mesajları gibi çeşitli mesaj türleri göndererek iletişim kurabilirsiniz. Tüm mesajlar, YallaChat'te uçtan uca şifreleme ile korunmaktadır.

YallaChat, arkadaşlarınızla yüksek kaliteli ses ve anlık video görüşmeleri yapmanızı sağlar. Nerede olursanız olun, 1'e 1 veya grup görüşmeleri hepsi mevcuttur.

24 saat çevrimiçi olan sesli sohbet odaları ve çeşitli konularda grup sohbetleri, çeşitli ilgi alanlarınıza uygun arkadaşlarla tanışmanıza olanak sağlar. Kendi odanızı oluşturarak ortak hobileri olan daha fazla yeni arkadaşla tanışabilirsiniz.

YallaChat'te Ludo, mobil kredilere sahip olmak için hurma ağacınızı dikin veya süper zorlu Alpaca oyununa meydan okuyun... daha ilginç oyunlar sizi bekliyor.

Uygulama, çoğu İslam ülkesinde kabul gören aritmetik yöntemlere göre namaz vakitlerini hesaplar. Otomatik olarak konumunuzu belirleyen uygulama, size doğru namaz vakitlerini hatırlatır ve kıble yönünü belirler.

Arkadaşlarınızla etkileşime geçerek önemli anlarınızı paylaşın. Anılarınızı fotoğraflar, videolar ve daha fazlasıyla Moments bölümünde paylaşın.

*Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınızla iletişime geçin. ---------------------------------------------------------

Herhangi bir geri bildiriminiz, sorununuz veya sorununuz varsa, lütfen bize şu adresten e-posta gönderin: yallachatsupport@yalla.com

YallaChat hakkında daha fazla bilgi edinin: https://www.yallachat.com ---------------------------------------------------------

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.