header
QR Kod
Xingba Live﹣Live Streaming App

Xingba Live﹣Live Streaming App

5.2.6 geliştirici XINGBA INC
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App

En Son Versiyon

Versiyon
5.2.6
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
XINGBA INC
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
among.bingo.Live.video.chat
Şimdi İndir

Xingba Live﹣Live Streaming App Hakkında Daha Fazla

Xingba Live - Chinese Online Live Streaming and Dating App

Apricot Bar Live, küresel bir canlı yayın platformudur. Kullanıcılar yeteneklerini sergileyebilir, arkadaş edinebilir ve video sohbetleri yapabilirler. En çok canlı yayıncıya, çeşitli içeriklere ve heyecan verici yayınlara sahip olan Apricot Bar Live, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

Xingba Live, Çin'in en büyük canlı eğlence platformudur ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz performanslar ve deneyimler sunar. Yayıncılarımız, şarm, cosplay performansları ve mizahlarıyla kalbinizi kazanarak size bolca eğlence ve güldürü sunar. Ayrıca yayıncılarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve bu süreçte aşkı bulabilirsiniz. En kapsamlı eğlence içeriği seçkisiyle, yapmanız gereken tek şey ücretsiz kayıt olmak!

Biz, eğlence ve canlı yayıncılara odaklanan küresel bir canlı yayın platformuyuz. Heyecan verici canlı yayınları izleyin, dünyanın her yerinden insanlarla sohbet edin ve gerçek zamanlı video sohbetleri ve sosyalleşme yoluyla arkadaşlar edinin. Yeteneklerinizi sergileyin ve bir sonraki sosyal medya fenomeni olun.

☆ Herkesle Birlikte Hayalini Yaşa Yeni yayıncılar, yeni yüzler - Apricot Bar, yeni yetenekler yetiştirmeye ve size günlük sürprizler sunmaya adanmıştır! 【Özel Apricot Bar Özellikleri】 ✦ Ücretsiz Hediyeler Her gün Apricot Bar Live'a giriş yapın ve yeni ve eski arkadaşlarınızdan ücretsiz hediyeler alın. Favori yayıncılarınıza bir hediye gönderin! ✦ Canlı Yayınları İzlemek için Kırmızı Zarflar Xingba Live, zaman zaman kırmızı zarflar dağıtır ve bunları nakit para ile değiştirebilirsiniz. Cebinizdeki parayı düşünmeyin! ✦ Yayıncı PK👍 Yayıncılar birbirlerine PK savaşına meydan okur ve canlı yayın ikiye bölünür. İzlemeyi veya favori yayıncınızın kazanmasına yardım etmeyi seçebilirsiniz! ✦ Yayıncı Hayran Destek Grubu Katılın ve özel ayrıcalıklardan yararlanın, örneğin bir yayıncının özel grubuna girmek ve sınırsız ücretsiz hediyeler almak gibi! ✦ Yaratıcı Filtreler Xingba Live yayıncısı olun ve güzellik filtrelerini kullanarak görünümünüzü iyileştirin. Karikatür filtrelerini deneyin ve kolayca rol yapın! ✦ Uzman 900 Saniye 365 gün boyunca yeni yeteneklerin becerilerini sergilediği ve dikkatinizi çektiği bir ortam. 【Premium Canlı Yayın Ortamı ve Endüstri Standartları】 Xingba Live, içeriğimizin uygun olduğundan ve platformumuzun yeşil olduğundan emin olmak için 24 saat gözetim altında güvenli ve güvenli bir yayın ortamı sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.