below header
QR Kod
Xingba Live﹣Live Streaming App

Xingba Live﹣Live Streaming App

5.0.4 geliştirici XINGBA INC
(0 İncelemeler) Mart 30, 2024
Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App Xingba Live﹣Live Streaming App

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.4
Güncelle
Mart 30, 2024
Geliştirici
XINGBA INC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xingchat.android
Şimdi İndir

Xingba Live﹣Live Streaming App Hakkında Daha Fazla

Apricot Bar Live - Chinese Online Live Streaming and Dating App

Apricot Bar Live, dünya çapında bir canlı yayın platformudur. Kullanıcılar yeteneklerini sergileyebilir, arkadaşlar edinebilir ve video sohbetleri yapabilirler. En fazla canlı yayıncıya, çeşitli içeriklere ve heyecan verici yayınlara sahip olan Apricot Bar Live, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

Xingba Live, benzersiz performanslar ve deneyimler sunan en büyük Çinli eğlence platformudur. Yayıncılarımız, cazibeleri, cosplay gösterileri ve mizahlarıyla kalbinizi ele geçirerek size bolca eğlence ve güldürü sunar. Ayrıca yayıncılarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve bu süreçte aşkı bulabilirsiniz. En kapsamlı eğlence içeriği seçkisiyle, yapmanız gereken tek şey ücretsiz kaydolup izlemeye başlamaktır!

Biz, eğlence ve canlı yayıncılara odaklanan küresel bir canlı yayın platformuyuz. Heyecan verici canlı yayınları izleyin, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet edin ve gerçek zamanlı video sohbetleri ve sosyalleşme yoluyla arkadaşlar edinin. Yeteneklerinizi sergileyin ve bir sonraki sosyal medya fenomeni olun.

☆ Herkesle Birlikte Hayallerinizi Yaşayın Yeni yayıncılar, yeni yüzler - Apricot Bar, yeni yetenekler yetiştirmeye ve size günlük sürprizler sunmaya adanmıştır! 【Özel Apricot Bar Özellikleri】 ✦ Ücretsiz Hediye Her gün Apricot Bar Live'a giriş yapın ve yeni ve eski arkadaşlardan ücretsiz hediyeler alın. Favori yayıncılarınıza bir hediyeyle selam verin! ✦ Canlı Yayınları İzlemek İçin Kırmızı Zarflar Xingba Live, zaman zaman kırmızı zarflar dağıtır, bunları nakit paraya çevirebilirsiniz. Cebinizdeki para konusunda asla endişelenmeyin! ✦ Yayıncı PK👍 Yayıncılar birbirlerine PK savaşı için meydan okur ve canlı yayın ikiye bölünür. Favori yayıncınızı izlemeyi veya kazanmasına yardım etmeyi seçebilirsiniz! ✦ Yayıncı Hayran Destek Grubu Katılın ve özel ayrıcalıklardan faydalanın, örneğin bir yayıncının özel grubuna girmek ve sınırsız ücretsiz hediyeler almak gibi! ✦ Yaratıcı Filtreler Xingba Live yayıncısı olun ve güzellik filtrelerini kullanarak görünüşünüzü iyileştirin. Karikatür filtrelerini deneyin ve kolayca rol yapın! ✦ Uzman 900 Saniye 365 gün boyunca yeni yetenekler yeteneklerini sergiliyor ve dikkatinizi çekiyor. 【Premium Canlı Yayın Ortamı ve Endüstri Standartları】 Xingba Live, içeriğimizin uygun olduğundan ve platformumuzun yeşil olduğundan emin olmak için 24 saat gözetim altında güvenli ve güvenli bir yayın ortamı sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.