below header
QR Kod
Xbox Game Pass (Beta)

Xbox Game Pass (Beta)

2403.28.222 geliştirici Microsoft Corporation
(0 İncelemeler) Mart 03, 2024
Xbox Game Pass (Beta) Xbox Game Pass (Beta) Xbox Game Pass (Beta) Xbox Game Pass (Beta)

En Son Versiyon

Versiyon
2403.28.222
Güncelle
Mart 03, 2024
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamepass.beta
Şimdi İndir

Xbox Game Pass (Beta) Hakkında Daha Fazla

This is a Public Beta of the Xbox Game Pass app that provides and early peek at new capabilities. Use the feedback button in the app or shake your phone to let us know what you think.

Xbox Game Pass Beta, Microsoft tarafından sunulan bir uygulamadır. Bu uygulama için kullanıcı sözleşmesi geçerlidir ve uygulamayı kullanırken Microsoft Hizmet Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız. Uygulamanın beta sürümü olduğu için kullanıcıların geri bildirimlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Eğer uygulama hakkında geri bildirimde bulunursanız, bu geri bildiriminiz Microsoft tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir, paylaşılabilir ve ticari amaçlar için kullanılabilir. Ayrıca, üçüncü taraflara da bu geri bildiriminizi kullanma ve Microsoft yazılımı veya hizmetinin belirli bölümlerine erişmek için gerekli patent haklarını vermiş olursunuz. Ancak, geri bildiriminiz Microsoft'un üçüncü taraflara yazılımını veya dokümantasyonunu lisanslama zorunluluğu getiren bir lisansa konu ise, bu haklar bu sözleşme sonrasında da geçerli olacaktır.

Uygulamayı kullanmadan önce, Microsoft'un Android için oyun uygulamaları için sunduğu Hizmet Koşulları'nı incelemelisiniz. Uygulamayı yükleyerek, bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca, uygulamayı kullanmadan önce Microsoft Yazılım Lisans Koşulları'nı da kabul etmiş olursunuz.

Xbox Game Pass Beta, ön yayın sürümüdür ve tam sürüm gibi çalışmayabilir veya çalışma şekli farklı olabilir. Son ticari sürüm için değişiklikler yapılabilir ve hatta ticari sürüm yayınlanmayabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.