below header
QR Kod
Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

2402.21.126 geliştirici Microsoft Corporation
(0 İncelemeler) Şubat 29, 2024
Xbox Game Pass Xbox Game Pass Xbox Game Pass Xbox Game Pass

En Son Versiyon

Versiyon
2402.21.126
Güncelle
Şubat 29, 2024
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamepass
Şimdi İndir

Xbox Game Pass Hakkında Daha Fazla

Merakla beklenen Xbox özel oyunları dâhil, 100'ü aşkın harika oyunu oynamak için bir aylık düşük fiyatla sınırsız erişim elde edin.*

Çok sevilen oyunlardan eleştirmenler tarafından beğenilen oyunlara kadar çeşitli oyunların keyfini çıkarın. Her zaman oynayacak yeni bir şeyleriniz olur ve her zaman oynamak istediğiniz oyunları bulup oynama veya özlediğiniz favori oyunlarınızı tekrar oynama özgürlüğüne sahip olursunuz. Bu uygulama sayesinde Xbox Game Pass üyeliğiyle birçok oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Yeni oyunları aramak, incelemek ve mobil cihazınızdayken konsolunuza indirmek için Xbox Game Pass uygulamasını indirin. Xbox Game Pass, oyunculara 100'den fazla oyuna erişme imkanı sağlar ve oyunları yayınlandığı gün oynamanıza olanak tanır. Ayrıca, uygulama sayesinde oyunları inceleyebilir ve Xbox One konsolunuza indirebilirsiniz.

Xbox Game Pass nasıl çalışır? Siz de katılın ve yeni ödüllü Xbox özel oyunları dâhil 100'ü aşkın oyunu yayınlandığı gün oynayın. Oyunları incelemek ve Xbox One konsolunuza indirmek için Xbox Game Pass uygulamasını (Beta) kullanın; böylece, siz hazır olduğunuzda oynamaya hazır hâle getirilirler. Oyun indirmelerine izin vermek için konsolunuzu "Hızlı Açılış" olarak ayarlayabilirsiniz. Bunu, Ayarlar'daki Açma/Kapama ve Başlatma menüsünde bulabilirsiniz.

Xbox Game Pass üyeleri, yeni oyunlar hakkında bildirim alabilir ve Xbox One konsoluna ön indirme yapılırken oyun kullanılabilir hale geldiğinde hemen oynamaya başlayabilir. Ayrıca, Xbox Game Pass kataloğundaki oyunları satın alırken %20'ye kadar tasarruf sağlayabilir ve Xbox One oyun eklentileri için %10 indirim kazanabilir.

Yardım için lütfen support.xbox.com adresini ziyaret edin. Bu adresten Xbox Game Pass ve diğer Xbox hizmetleri hakkında bilgi alabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Lütfen Microsoft’un Android üzerindeki oyun uygulamalarına yönelik Hizmet Koşulları için Microsoft’un Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ne bakın. Uygulamayı yükleyerek şu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz: https://support.xbox.com/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/microsoft-software-license-terms-mobile-gaming

*Oyun kataloğu zamanla değişir. Xbox Game Pass üyelerine sunulan indirim teklifleri, 30 gün içinde piyasaya sürülen oyunlar hariç tutulur ve Microsoft Store fiyatlarına göre belirlenir. Bazı indirimler, seçili oyunlarla kullanılamayabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.