header
QR Kod
Xbox

Xbox

2402.1.2 geliştirici Microsoft Corporation
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
Xbox Xbox Xbox Xbox Xbox Xbox

En Son Versiyon

Versiyon
2402.1.2
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.microsoft.xboxone.smartglass
Şimdi İndir

Xbox Hakkında Daha Fazla

Yepyeni Xbox uygulaması, hareket halindeyken telefonunuzdan veya tabletinizden arkadaşlarınız, oyunlarınız ve konsolunuzla eğlenceye bağlanmanızı sağlar. Konsolunuzdaki oyun kliplerini ve ekran görüntülerini en sevdiğiniz oyun ve sosyal ağlarda kolayca paylaşın. Arkadaşlar ve partiler, konsolda veya bilgisayarda olsalar bile sizi sesli ve yazılı sohbetle takip eder. Yeni oyun davetleri, iletiler ve daha fazlası için bildirimler alın. Ayrıca, oyunları artık internet üzerinden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oynayın. Ücretsiz Xbox uygulaması, nerede oynamak isterseniz isteyin, oyunda kalmanın en iyi yoludur.

Xbox uygulaması, Xbox konsolunuz ve oyunlarınızla bağlantı kurmanıza ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, oyun kliplerinizi ve ekran görüntülerinizi kolayca sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ayrıca, konsolunuzda veya bilgisayarınızda arkadaşlarınızla sesli ve yazılı sohbet edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, internet üzerinden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oyun oynayabilirsiniz. Yeni oyun davetleri, grup sohbeti iletileri ve diğer bildirimler sayesinde, oyun dünyasında neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz.

Xbox uygulamasının kullanımı için, desteklenen telefon veya tabletlerin yanı sıra, mobil veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıca, desteklenen oyunlar ve Bluetooth denetleyicisi gereklidir. Konsolunuz Xbox One veya Xbox Series X açık veya Anında Açılma modunda olmalıdır. Daha fazla bilgi için, Xbox.com/mobile-app adresine bakabilirsiniz. Ayrıca, online konsol çok oyunculu oyunlar için Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold üyeliği gerektirir ve bu üyelikler ayrı olarak satılır.

Microsoft Hizmet Sözleşmesini kabul ettiğinizi teyit ederiz. Bu sözleşme, Xbox uygulamasının sürümünü kullanabilmeniz için geçerlidir. Ayrıca, Microsoft'un Android'deki oyun uygulamalarına yönelik Hizmet Şartları için Microsoft'un EULA'sına bakmanızı öneririz. Uygulamayı yükleyerek, Microsoft'un şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Xbox Uygulaması sürümü ile ilgili geri bildirimlerinizi Microsoft'a bildirirseniz, bu geri bildirimleri ücretsiz olarak kullanma, paylaşma ve ticari amaçlar için kullanma hakkınızı vermiş olursunuz. Ayrıca, üçüncü kişilere de, geri bildiriminizde yer alan Microsoft yazılımının veya hizmetinin belirli bölümlerini kullanması veya bunlarla arayüz oluşturması için gerekli patent haklarını ücretsiz olarak vermiş olursunuz. Ancak, geri bildirimleriniz, Microsoft yazılımı veya belgelerine dahil edildiğinde, üçüncü kişilere lisanslama gerektiren bir lisans anlaşmasına tabi olamaz. Bu haklar, sözleşme sona erdikten sonra bile geçerliliğini korur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.