header
QR Kod
X-plore File Manager

X-plore File Manager

4.36.05 geliştirici Lonely Cat Games
(0 İncelemeler) Mart 27, 2024
X-plore File Manager X-plore File Manager X-plore File Manager X-plore File Manager X-plore File Manager X-plore File Manager

En Son Versiyon

Versiyon
4.36.05
Güncelle
Mart 27, 2024
Geliştirici
Lonely Cat Games
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lonelycatgames.Xplore
Şimdi İndir

X-plore File Manager Hakkında Daha Fazla

Application manual: www.lonelycatgames.com/docs/xplore
You can easily copy files from archives to another location. X-plore, Android cihazınızın içine ve dışına bakmanızı sağlar.

Bu uygulama, Android cihazınızın içine ve dışına bakmanızı sağlar. İki bölmeden oluşan bir dosya gezginidir ve kopyalama gibi yaygın işlemler bir bölmeden diğerine yapılır. Ayrıca X-plore, net yönlendirme ve hızlı konum değiştirme için dosya hiyerarşisini ağaç görünümünde gösterir.

Cihazın iç yapısını keşfedebilir ve güçlü bir kullanıcıysanız ve cihazınızın kök erişimine sahipseniz, sistem verilerinde değişiklikler yapabilirsiniz - dosyaların yedeklerini alabilir, istenmeyen uygulamaları kaldırabilirsiniz. Standart bir kullanıcıysanız, dahili belleği görüntülemeyi seçebilir ve sisteme zarar vermemek için gizleyebilirsiniz.

Cihazınızdaki harici belleklerin içeriğini kolaylıkla görüntüleyebilir veya bağlanmış USB bellekleri bulunabilirsiniz. Basit bir uygulama yöneticisi, yüklü uygulamaları görüntülemenize, çalıştırmanıza, kopyalamanıza, paylaşmanıza, kaldırmanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

WiFi dosya paylaşımı sayesinde, Android cihazınızdaki dosyalara diğer Android cihazlardan WiFi üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca, PC web tarayıcısı üzerinden Android cihazınızdaki dosyaları yönetebilirsiniz.

X-plore, FTP ve FTPS sunucularına erişimi destekler ve birden fazla sunucu yapılandırılabilir. Ağda diğer bilgisayarlardaki paylaşılan klasörlere erişilebilir. Ayrıca, çeşitli web depolama "Cloud" sunucularına erişebilir ve dosyalarınıza erişebilirsiniz. Bunun için desteklenen bir web hizmetinde hesabınız olmalıdır.

Ayrıca, SSH Dosya Transferi (SFTP) ve Terminal kabuk emülatörü de desteklenir. X-plore'un içinde, tüm konumlardan müzik çalabilen bir müzik çalar bulunur. Vault işleviyle, parmak izinizle bile hassas dosyaları şifreleyebilirsiniz.

Ana işlemler, dosya ve klasörleri yönetmekle ilgilidir - görüntüleme, kopyalama, taşıma, silme, Zip'e sıkıştırma, çıkartma, yeniden adlandırma, paylaşma ve daha fazlası. X-plore, SQLite veritabanı dosyalarını (uzantısı .db olanlar) tabloların genişletilebilir bir listesi olarak gösterebilir ve her bir tablo, veritabanı girdilerinin bir listesini içerir.

Temel etkileşim dokunmatik ekrandan yapılır, dosyalara tıklanarak açılır veya uzun tıklamayla bağlam menüsü açılır. Bu menü, belirli bir öğe veya birden fazla seçili öğe üzerinde yapılabilecek seçenekleri içerir. Çoklu seçim, aynı anda birden fazla dosyada işlem yapmanızı sağlar. Bir dosyayı açmak, en popüler dosya türleri için dahili bir görüntüleyici kullanmayı veya sistem uygulamasını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Arşivler (şu anda desteklenenler arasında

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.