header
QR Kod
Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme

Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme

2.12.7 geliştirici WeNext.Limited
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme

En Son Versiyon

Versiyon
2.12.7
Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
WeNext.Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wenext.wayak
Şimdi İndir

Wyak-Sesli Sohbet&Dost edinme Hakkında Daha Fazla

Wyak, gerçek arkadaşlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanız için güvenli ve ücretsiz bir sohbet odası sosyal uygulamadır!

Wyak, arkadaşlarınızla istediğiniz zaman sesli sohbet edebileceğiniz, parti düzenleyebileceğiniz, zengin oyunların keyfini çıkarabileceğiniz, hediyeler toplayabileceğiniz ve benzer ilgi alanlarına sahip yeni insanlarla tanışabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde sosyal çevrenizi genişletmek ve eğlenceli zaman geçirmek mümkündür.

Wyak odasında insanlar, çeşitli temalı partilerde arkadaşlarıyla bir araya gelip eğlenebilirler. Her zaman sesli sohbet edebilir, parti oyunları oynayabilir, şarkılar dinleyebilir ve hediyeler gönderebilirler. Bu sayede samimi ve uyumlu bir buluşma ortamı oluşur.

Wyak odasında hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oyunlar bulunmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde eğlence hiç bitmez ve birçok heyecan verici sürpriz ödül kazanma şansı vardır.

Wyak, kullanıcılara üst seviye özel hediyeler ve şanslı hediyeler sunarak beklenmedik sürprizler ve onurlu deneyimler yaşatmayı amaçlamaktadır.

Özellikle kadın kullanıcıların daha özgür ve güvenli bir şekilde yeni insanlarla tanışabilmeleri için Wyak, kadın dostu ve güvenli bir sosyal ortam yaratmıştır.

Wyak'ta bulunan zengin ve muhteşem hediyeler, koltuklar, baş çerçeveleri ve özel rozetler kullanıcıların benzersiz mizacını göstermelerini sağlar. Böylece kullanıcılar kendi tarzlarını yansıtabilir ve daha özel bir deneyim yaşayabilirler.

Wyak, 1v1 özel sohbet ve özel odalar sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde yeni insanlarla tanışma ve arkadaş edinme imkanı sunar. Ayrıca özel odalarda arkadaşlarınızla da sohbet edebilirsiniz.

Wyak, gerçek arkadaşlarla tanışabileceğiniz özgür bir dünyadır. Eğlence ve değer bulmak ve daha fazla arkadaş edinmek için Wyak'a gelin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.