header
QR Kod
World War Heroes — WW2 FPS PvP

World War Heroes — WW2 FPS PvP

1.44.0 geliştirici Azur Interactive Games Limited
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
World War Heroes — WW2 FPS PvP World War Heroes — WW2 FPS PvP World War Heroes — WW2 FPS PvP World War Heroes — WW2 FPS PvP World War Heroes — WW2 FPS PvP World War Heroes — WW2 FPS PvP

En Son Versiyon

Versiyon
1.44.0
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
Azur Interactive Games Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamedevltd.wwh
Şimdi İndir

World War Heroes — WW2 FPS PvP Hakkında Daha Fazla

WORLD WAR HEROES

Dünya Savaşı kapsamında gerçekleşen muharebeleri çevrimiçi olarak dünyanın dört bir yanından oyuncularla gerçekleştireceğiniz bir oyundur. Berlin veya diğer şehirlerde gerçekleşen tank savaşlarına katılabilir ve düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Ayrıca takım ve ölüm maçlarında bomba yerleştirerek düşmanlarınızı etkisiz hale getirme şansına sahipsiniz.

Oyun, 7 farklı efsanevi 2. Dünya Savaşı muharebe alanı sunmaktadır. Ayrıca ABD, Rusya, Japonya ve Almanya'dan 4 farklı tip savaş ekipmanı seçme şansınız vardır. Ayrıca 6 farklı oyun modunun yanı sıra kendi kurallarınızı belirleyebileceğiniz özel oyunlar da mevcuttur. Kendi tankınızı sürerek savaşa katılabilir ve 57 farklı özgün silah arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyunda farklı savaş kuralları bulunmaktadır. Takımlar arasında yapılan ölüm karşılaşmalarında en yüksek puana sahip olan takım galip gelirken, ölüm karşılaşmalarında ise herkes kendi hesabına savaşır. Nokta ele geçirme, karargahı savunma ve bayrağı ele geçirme gibi farklı savaş modlarında da mücadele edebilirsiniz. Ayrıca özel oyunlar oluşturarak kendi kurallarınızı belirleyebilir ve arkadaşlarınızla birlikte oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunda muazzam bir çeşitlilikte silah bulunmaktadır ve takımınızın galip gelmesi için ihtiyaç duyacağınız her türlü silah mevcuttur. Ayrıca oyunun grafikleri ve kontrolleri de oldukça başarılıdır ve çevrimiçi savaşlara kolayca dalmanızı sağlar. Silah ve zırhlarınızı yükselterek daha güçlü hale getirebilir ve günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun hem güçlü hem de zayıf cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilir. Oyunun topluluklarına katılarak diğer oyuncularla iletişim kurabilir ve güncellemeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Oyunun destek ekibiyle iletişime geçerek herhangi bir sorununuzda yardım alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.