header
QR Kod
World Mobil

World Mobil

3.3.29 geliştirici Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
World Mobil World Mobil World Mobil World Mobil World Mobil World Mobil

En Son Versiyon

Versiyon
3.3.29
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ykb.avm
Şimdi İndir

World Mobil Hakkında Daha Fazla

World Mobil ile Neler Yapabilirsiniz?

World Mobil uygulaması, kullanıcıların World üyesi olarak sahip oldukları kampanyalara ve fırsatlara ulaşmalarını sağlayan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, tek bir tuşla kampanyalara katılabilecek ve kazandıkları puanları ve indirimleri takip edebileceklerdir.

Kazandıklarım menüsü, kullanıcıların kredi kartları üzerinden yaptıkları işlemleri, kazandıkları ve harcadıkları puanları ve indirimleri görüntüleyebilecekleri bir bölümdür. Ayrıca bu menüde kullanıcılar kartlar arası puan transferi yapabileceklerdir. Bu sayede kullanıcılar, birikmiş puanlarını farklı kartları arasında kolayca aktarabileceklerdir.

World PAY menüsü, kullanıcıların alışverişlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamalarını sağlayan özellikler sunmaktadır. QR Kod ile Ödeme özelliği sayesinde kullanıcılar, ödeme yapacakları kartı veya hesabı seçerek alışverişlerini tamamlayabileceklerdir. Ayrıca NFC Mobil Ödeme özelliği sayesinde ise cihazlarını temassız POS'a yaklaştırarak alışverişlerini gerçekleştirebileceklerdir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, 750 TL ve altı olan işlemlerini şifre veya imza gerekmeden tamamlayabileceklerdir. Ayrıca Araçta Ödeme özelliği sayesinde, Opet istasyonlarında araçlarından inmeden ödeme yapabileceklerdir.

Kartlarım menüsü, kullanıcıların Yapı Kredi kredi kartlarına ait limit, borç, hesap kesim tarihi, banka kartlarına ait bakiye ve IBAN numarası gibi bilgilere erişebilecekleri bir bölümdür. Ayrıca kullanıcılar, kartlarıyla ilgili işlemlerini inceleyebilecek, limit artırma, harcama erteleme ve kart şifresi belirleme gibi işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Kart Takibi menüsü, kullanıcıların yeni başvurdukları veya yenilenen kartlarının her aşamasını takip edebilecekleri bir bölümdür. Ayrıca kullanıcılar, kartlarını kullanmadan önce tüm ayarları kolayca yapabileceklerdir.

Profilim menüsü, kullanıcıların ilgilendikleri marka ve sektörlere ait seçimlerini güncelleyebilecekleri, kampanya ve lokasyon bildirim izinlerini düzenleyebilecekleri, arkadaşlarını World Mobil'e davet edebilecekleri ve Akıllı Asistan talimatı tanımlayabilecekleri bir bölümdür. Bu sayede kullanıcılar, uygulamayı kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebileceklerdir.

World Mobil uygulaması, kullanıcıların geri bildirimleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmeye devam edecektir. Bu sayede kullanıcılar, daha iyi bir deneyim yaşayacak ve daha kolay bir şekilde kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanabileceklerdir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.