header
QR Kod
Word Crack Mix 2

Word Crack Mix 2

3.8.0 geliştirici etermax
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
Word Crack Mix 2 Word Crack Mix 2 Word Crack Mix 2 Word Crack Mix 2 Word Crack Mix 2

En Son Versiyon

Versiyon
3.8.0
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
etermax
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.etermax.wordcrack.lite
Şimdi İndir

Word Crack Mix 2 Hakkında Daha Fazla

Bulmacaları ve puzzleları seviyor musun? Bize katıl! Yeni tasarlanan World Crack Mix 2'in keyfine var!

Bu uygulama, dünya çapındaki rakiplere meydan okuyabileceğiniz hızlı tempolu ve eğlenceli bir kelime oyunudur. Ustalıkla yenilendiği için daha heyecan verici ve ilgi çekici bir deneyim sunar.

Oyun, çok platformlu bir kelime oyunudur ve derinliklerine dalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya herhangi bir platformdaki rastgele kullanıcılarla oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, devam eden oyun sayısında bir sınırlama yoktur, bu yüzden oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Yeni bir meydan okumaya hazır mısınız? Yeni tek oyunculu modda beyin gücünüzü kullanın ve kelime arama becerilerinizi geliştirin. Oyun sırasında karakterlerimize katılın ve madalyalar kazanarak onlara yardım edin. Ayrıca, keskin zekanızı test ederken yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Oyun tahtasındaki harfleri düz çizgi olmayan herhangi bir şekilde birleştirerek mümkün olduğunca çok kelime oluşturun. Her oyun 2 dakikalık 3 turdan oluşur, bu yüzden beyninizin çok hızlı çalışması gerekecektir. Oyunun sonunda daha yüksek puan alan oyuncu kazanır. Bu ücretsiz ve eğlenceli kelime oyunuyla kelime dağarcığınızı genişletin ve yazım becerilerinizi gösterin.

5 karizmatik karakter, zafer yolunda size rehberlik edecektir. Ne bekliyorsunuz? Bu oyunda eğleneceğinize söz veriyoruz!

Yabancı değil, sadece kelime becerilerinizi gösterin ve eğlenceli bir deneyim yaşayın.

Uygulamayla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bize e-posta yoluyla ulaşın: wordcrackmix2.help@etermax.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.