below header
QR Kod
Woozworld - Virtual World

Woozworld - Virtual World

14.3.0 geliştirici Woozworld inc.
(0 İncelemeler) Mart 18, 2024
Woozworld - Virtual World Woozworld - Virtual World Woozworld - Virtual World Woozworld - Virtual World Woozworld - Virtual World Woozworld - Virtual World

En Son Versiyon

Versiyon
14.3.0
Güncelle
Mart 18, 2024
Geliştirici
Woozworld inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.woozworld.woozworld.app
Şimdi İndir

Woozworld - Virtual World Hakkında Daha Fazla

Your World, your way!

Bu uygulama, Woozworld metaversine katılmanızı ve dünyanın dört bir yanından insanlarla sohbet etmenizi sağlar. Binlerce kıyafet ve aksesuar arasından seçim yaparak avatarınızı en sıcak yeni stillere büründürebilirsiniz. Arkadaşlarınızla şık pozlar vererek ve kendi tasarladığınız ortamlarda harika selfie'ler çekerek tarzınızı sergileyebilirsiniz! Woozworld'de kendi oyunlarınızı, ortamlarınızı hatta tarzınızı göstermek için harika bir parti düzenleyebilirsiniz! Woozworld deneyiminizi daha da harika yapacak çok daha fazla özellik var... Sonuçta bu sizin dünyanız, sizin yolunuz!

AVATARINIZI GİYDİRİN Binlerce kıyafet ve aksesuar arasından seçim yaparak kendinizi ifade edin! Kombinasyonlar sonsuzdur. Tarzınızı ruh halinize göre değiştirin! Mezuniyet balosu için 80'ler saç modelini, Halloween için ise korsan kıyafetlerini tercih edin. Her hafta yeni kıyafetlere sahip olun.

SOSYALLEŞİN & ARKADAŞ EDİNİN Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet edin ve çevrimiçi arkadaşlar edinin. Arkadaşlarınız için oyunlar düzenleyin veya diğer oyuncuların yarattığı oyunları oynayın. Arkadaşlarınızla takılın ve birlikte Woozworld'ü keşfedin.

ODALAR TASARLAYIN En havalı yeni mobilya serisiyle kendi alanınızı tasarlayın. Arkadaşlarınız için parti düzenleyin veya orijinal bir oyun yaratın. Odanızı sergileyin ve tasarım yarışmalarına katılarak harika ödüller kazanın.

EVLAT EDİNİN Köpekler, kediler, filler ve ejderhalar... Burada bakımını üstlenebileceğiniz ve sevebileceğiniz birçok farklı BestiZ var. BestiZ'inizi eğiterek farklı numaralarını öğrenin ve onların büyümesini izleyin. Arkadaşlarınıza BestiZ'inizi gösterin.

KAYNAKLARLA EL SANATI YAPIN Woozworld'de kaynaklar toplayın ve kendi mobilyalarınızı, kıyafetlerinizi ve daha fazlasını yapın. İhtiyacınız olmayan ekstra kaynakları Pazar'da satabilirsiniz.

DAHA FAZLA ÖZELLİK ▪ ESKİ TARZLARINIZI EN YENİ GÖRÜNÜMLERLE TAKAS EDİN VE SATIN ▪ ROL OYUNU YAPIN & KENDİNİZİ İFADE EDİN, HARİKA ALANLAR TASARLAYARAK VE TARZINIZI SERGİLEYEREK ▪ KENDİ TEMALI OYUNLAR VE ORTAMLAR YARATIN ▪ ARKADAŞLARINIZ VE SİZİN İÇİN PARTİLER VE OYUNLAR DÜZENLEYİN ▪ GÖREVLERİ TAMAMLAYARAK ÖDÜLLER KAZANIN

Woozworld, otomatik olarak yenileme yapacak aylık VIP üyelikler sunmaktadır. Geçerli ödeme döneminizin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı takdirde Hesabınız yenilenecek. Aboneliklerinizi yö

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.