header
QR Kod
Woo Live-Live stream, go live

Woo Live-Live stream, go live

1.20.4 geliştirici Star Rising Ltd
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
Woo Live-Live stream, go live Woo Live-Live stream, go live Woo Live-Live stream, go live Woo Live-Live stream, go live Woo Live-Live stream, go live Woo Live-Live stream, go live

En Son Versiyon

Versiyon
1.20.4
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Star Rising Ltd
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tv.woolive.live
Şimdi İndir

Woo Live-Live stream, go live Hakkında Daha Fazla

Woo Live - Make new friends, have fun

Woo Live, yeni bir canlı yayın uygulamasıdır. Dünya çapında yeni arkadaşlarla sohbet etmenize olanak tanır. Aynı zamanda sosyal medya sohbet deneyiminizi daha eğlenceli hale getirmek için güzel canlı yayınları izleyebilir, dünyanın dört bir yanından ilginç yeni arkadaşlarla tanışabilir ve sanal hediyeler alarak beğenilerinizi ifade edebilirsiniz.

—Canlı yayın

Woo Live, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebileceğiniz 24 saat açık bir eğlence platformudur. Bir sunucu olarak, şarkı söyleyebilir, dans edebilir, sohbet edebilir ve kullanıcılarla etkileşimde bulunabilir, yeteneklerinizi gösterebilir ve diğer sunucularla arkadaşlık kurabilirsiniz. Bir kullanıcı olarak, favori sunucularınızı izleyebilir, onların hayranı olabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz.

—Eğlence topluluğu

Woo Live, kullanıcılar arasında karşılıklı saygıya dayalı bir topluluktur, size birçok eğlence sunar ve rahatlamanıza yardımcı olur. Yanınızda birçok güzel insan olduğu için asla sıkılmayacak ve samimi arkadaşlar edinebileceksiniz.

—Sanal hediyeler

Birbirinden özel hediyeler mevcuttur. Favori sunucularınızı desteklemek için bazı hediyeler satın alabilir ve canlı yayındaki herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Size bazı şanslı hediyeler sunuyoruz. Şanslı hediyeler göndererek en fazla 500 kez elmas ödülü kazanabilirsiniz!

—Oyun merkezi

Ayrıca, Woo Live'ta bir oyun merkezi bulunmaktadır. Oyunlar oynayarak daha fazla elmas kazanabilirsiniz. Takip ettiğiniz sunucuları desteklemek için daha fazla elmas kazanın. En büyük ödül sizin için bekliyor.

Woo Live'ta istediğinizi bulabilirsiniz. Hemen indirin! ~ ↓↓Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.↓↓

web sitesi: https://www.woolive.tv/ E-posta: support.tr@woo-live.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.