header
QR Kod
Wlingua - İngilizce Öğrenin

Wlingua - İngilizce Öğrenin

5.6.1 geliştirici Wlingua
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Wlingua - İngilizce Öğrenin Wlingua - İngilizce Öğrenin Wlingua - İngilizce Öğrenin Wlingua - İngilizce Öğrenin Wlingua - İngilizce Öğrenin Wlingua - İngilizce Öğrenin

En Son Versiyon

Versiyon
5.6.1
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
Wlingua
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wlingua.curso
Şimdi İndir

Wlingua - İngilizce Öğrenin Hakkında Daha Fazla

İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, online İngilizce kurslarımız sizin için mükemmel bir seçenek. Milyonlarca öğrenciye hizmet veren kurslarımız sayesinde İngilizcenizin hızla geliştiğini fark edeceksiniz. Siz de bu öğrenciler arasına katılmak istemez misiniz?

Kurslarımız arasında İngilizce Kursu, İleri İngilizce Kursu, B2 First Kursu, İngilizce Düzensiz Fiiller Kursu, İngiliz ve Amerikan İngilizcesi Telaffuz Kursları ve İngilizce Öbek Fiiller Kursu gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca iş yerinde İngilizcenizi geliştirmek için Telefon Görüşmesi Kursu, Yazma Kursu, Konuşma Kursu ve Lojistik Kursu gibi ek kurslar da sunmaktayız.

Kurslarımız, sizin için özenle tasarlanmış ve her gün İngilizce öğrendiğinizi hissedeceğiniz kolay ve rehberli bir öğrenme süreci sunar. Ses klipleri, bağlantılı kavramlar, ders yapısı, kelime bilgisi ve dil bilgisi alıştırmaları, aralıklı tekrarlar, arama işlevi gibi özelliklerle desteklenen kurslarımızda, İngilizce öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız.

Wlingua'da temel ve premium olmak üzere iki farklı hesap türü bulunmaktadır. Temel hesapla kursa ücretsiz olarak erişebilirsiniz ancak bazı sınırlamalar vardır. Premium hesapla ise tüm kurs içeriğine ve etkinliklerine tam erişim sağlayabilirsiniz.

Biz, her gün dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurmanızda, işinizde, yaklaşan sınavınızda veya tatilinizde size yardımcı olacak kaliteli bir İngilizce uygulaması sunmak için çalışıyoruz. Siz de hemen uygulamamızı indirerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.