header
QR Kod
Wish Impact: Genshin Wish Sim

Wish Impact: Genshin Wish Sim

4.0 geliştirici valeryinc
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Wish Impact: Genshin Wish Sim Wish Impact: Genshin Wish Sim Wish Impact: Genshin Wish Sim Wish Impact: Genshin Wish Sim Wish Impact: Genshin Wish Sim Wish Impact: Genshin Wish Sim

En Son Versiyon

Versiyon
4.0
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
valeryinc
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.valeryinc.WishImpact
Şimdi İndir

Wish Impact: Genshin Wish Sim Hakkında Daha Fazla

✦ One of the most realistic wish simulator here.

Bu uygulama, gerçekçi düşme şansları ve mekaniklerle banner deneyimi yaşamanızı sağlar. Koleksiyonunuzu gözden geçirebilir, özel bir banner ile kendi animasyonunuzu birkaç tıklama ile oluşturabilir, günlük görevleri tamamlayabilir, mini oyunlar oynayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın.

Tüm resimler, sesler, karakter isimleri vb. miHoYo tarafından sağlanmış ve sahiptir. Geliştirici, uygulamanın sahibi ya da sahipliğini iddia etmez. Bu uygulama eğlence amaçlı oluşturulmuştur. © miHoYo tarafından tüm hakları saklıdır.

Bu uygulama, banner deneyimini gerçekçi düşme şansları ve mekaniklerle sunar. Koleksiyonunuzu gözden geçirebilir, özel bir banner ile kendi animasyonunuzu birkaç tıklama ile oluşturabilir, günlük görevleri tamamlayabilir, mini oyunlar oynayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın.

Tüm resimler, sesler, karakter isimleri vb, miHoYo tarafından sağlanmış ve sahiptir. Geliştirici, uygulamanın sahibi ya da sahipliğini iddia etmez. Bu uygulama eğlence amaçlı oluşturulmuştur. © miHoYo tarafından tüm hakları saklıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.