header
QR Kod
WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd

WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd

4.3 geliştirici C. Ghisler
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd

En Son Versiyon

Versiyon
4.3
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
C. Ghisler
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ghisler.tcplugins.wifitransfer
Şimdi İndir

WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd Hakkında Daha Fazla

WiFi transfer plugin and standalone app (does not require Total Commander)

Bu uygulama, herhangi bir reklam içermemektedir. Ancak, dosyalara erişmek için bir Web Tarayıcısı kullandığınızda sağ üst köşede Total Commander'a bir bağlantı içerir ve bu eklenti sunucu olarak kullanılır. Bu, Play Store tarafından bir reklam olarak kabul edilir.

Bu eklenti/araç, iki Android cihazı arasında veya Android (Sunucu) ile bir Web tarayıcısı veya WebDAV istemcisi olan herhangi bir cihaz arasında WiFi/WLAN üzerinden doğrudan bağlantıları destekler.

Yerel bir Web+WebDAV sunucusu oluşturur. Sunucu URL'si ya QR kodu olarak taranabilir ya da manuel olarak girilebilir.

Bu, esas olarak Total Commander için bir eklenti olsa da, tek başına da kullanılabilir: Herhangi bir dosya yöneticisinde, metinlerde veya URL'lerde bazı dosyalar seçin ve ardından "paylaş" işlevini kullanarak bunu WiFi eklentisine gönderin. Bu, bir sunucu başlatacak ve sunucu için URL ve QR kodunu gösterecektir.

Bulut üzerinden geçmeden iki Android cihaz arasında yerel olarak veri transferi yapmak için harika! Verileriniz hiçbir zaman kendi kablosuz LAN ağınızdan ayrılmayacaktır.

Not: Her iki cihazın da aynı WiFi ağına bağlı olması gerekir. Gönderen bir WiFi ağına bağlı değilse, bu araç kendi erişim noktasını oluşturmayı veya bir WiFi doğrudan bağlantısı başlatmayı teklif edecektir. Diğer cihazlar veri transferi için bu ağa bağlanabilir. WiFi eklentisinin bir kopyasından QR kodunu tararsanız, bağlantı otomatik olarak kurulacak ve bağlantı kesildiğinde otomatik olarak kapatılacaktır.

Ne yazık ki, Android 10 ve daha yenileri, bir WiFi doğrudan sunucusu oluşturmak için "Konum" iznine ihtiyaç duyar. Uygulama, WiFi doğrudan sunucusunu başlatmaya çalıştığınızda bu izni talep edecektir. İstemci ve sunucu aynı ağda olduğunda normal işlem için gerekli değildir.

Sürüm 3.4'ten itibaren, rastgele bir yol yerine kullanıcı adı/parola girişi ile sabit bir yol kullanmak mümkündür. Bu, parolanızın bağlantı üzerinden açık metin olarak gönderilmediği için DIGEST kimlik doğrulaması kullanır. Bu giriş yöntemi, bir cihaza düzenli olarak bağlanıldığında, örneğin Windows veya MacOS'ta sürücü olarak bağlanırken önerilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.