header
QR Kod
Wheels on the Bus

Wheels on the Bus

1.4 geliştirici Duck Duck Moose, LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 15, 2024
Wheels on the Bus Wheels on the Bus Wheels on the Bus Wheels on the Bus Wheels on the Bus

En Son Versiyon

Versiyon
1.4
Güncelle
Mayıs 15, 2024
Geliştirici
Duck Duck Moose, LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.duckduckmoosedesign.bus
Şimdi İndir

Wheels on the Bus Hakkında Daha Fazla

Take a musical adventure aboard the busy yellow bus with swishing wipers, live music, creative interactions, and more! Ages 2-5.

Wheels on the Bus, ünlü çocuk şarkısına dayanan eğlenceli ve etkileşimli bir müzikli kitaptır. Kapıları açıp kapatın, silecekleri sallayın, baloncuklar patlatın, köpek havlaması yaptırın ve daha birçok şey yapmak için araca binin! Çocuklarınızı eğlendirirken bilişsel, dil ve motor gelişimlerini teşvik edin: - Çocuklarınızla birlikte şarkı söyleyin ve okuyun. - İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca olarak şarkıyı dinleyin. - Çocuklarınızın şarkı söylemesini kaydedin! - Müziği keman, çello, piyano ve hatta kazoo ile dinleyin. - Büyüleyici, etkileşimli illüstrasyonlarda eğlenceli sürprizler keşfedin. KATEGORİ: Ninniler ___________________ DUCK DUCK MOOSE HAKKINDA
(Khan Akademisi'nin tamamen sahip olduğu bir yan kuruluş) Eğitim için ailelere yönelik ödüllü mobil uygulamalar yaratan Duck Duck Moose, mühendisler, sanatçılar, tasarımcılar ve eğitimcilerden oluşan tutkulu bir ekibidir. 2008 yılında kurulan şirket, 21 en çok satan başlık yaratmış ve 21 Parents’ Choice Ödülü, 18 Children’s Technology Review Ödülü, 12 Tech with Kids’ Best Pick App Ödülü ve Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı'nda "En İyi Çocuk Uygulaması" için bir KAPi ödülü almıştır. Khan Akademisi, herhangi bir yerde, herhangi bir kişiye ücretsiz, dünya standartlarında bir eğitim sağlama misyonu olan kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Duck Duck Moose şimdi Khan Akademisi ailesinin bir parçasıdır. Tüm Khan Akademisi ürünleri gibi, tüm Duck Duck Moose uygulamaları artık reklamsız ve aboneliksiz olarak ücretsizdir. Topluluğumuzdaki gönüllüler ve bağışçılarımıza güveniyoruz. Bugün www.duckduckmoose.com/about adresinden bize katılın. İlkokuldan üniversiteye ve ötesine kadar birçok konuyu öğrenmek ve çalışmak için Khan Academy uygulamasını kontrol edin. Sizden haber almayı çok isteriz! Bizi www.duckduckmoose.com adresinde ziyaret edin veya support@duckduckmoose.com adresine bir satır bırakın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.