below header
QR Kod
WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

geliştirici WhatsApp LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
WhatsApp LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.whatsapp
Sayfayı Ziyaret Et

WhatsApp Messenger Hakkında Daha Fazla

WhatsApp ile Basit, güvenilir ve size özel olduğu için arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp, yavaş bağlantılarda bile mobil ve masaüstü cihazlarda çalışır ve tamamen ücretsiz bir uygulamadır.
Dünya genelinde bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıların arkadaşlar ve aileleriyle özel mesajlar ve aramalar yapabilmesine olanak sağlar. Bu mesajlar ve aramalar, uçtan uca şifreleme sayesinde güvence altına alınır ve WhatsApp dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın erişimine kapalıdır.

WhatsApp, kullanıcıların hızlı ve güvenli bir şekilde bağlantı kurmasına olanak sağlar. Sadece telefon numaranızı kullanarak, kullanıcı adı ve şifre gerekmeden diğer WhatsApp kullanıcılarını bulabilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda yüksek kalitede sesli ve görüntülü aramalar yapabilmenizi de sağlar. Ücretsiz olarak 8 kişiye kadar yapılabilecek bu aramalar, yavaş bağlantılarda bile telefonunuzun internet hizmetini kullanarak tüm mobil cihazlarda gerçekleştirilebilir.

WhatsApp, kullanıcıların arkadaş ve aileleriyle iletişimde kalmalarını sağlayan grup sohbetleri sunar. Bu grup sohbetlerinde, mesajlar, fotoğraflar, videolar ve belgeler uçtan uca şifreleme sayesinde güvence altına alınarak tüm mobil ve masaüstü cihazlarda paylaşılabilir.

Uygulama ayrıca kullanıcıların gerçek zamanlı olarak bağlantıda kalabilmelerine de olanak sağlar. Konum paylaşımı ve sesli mesaj kaydetme gibi özellikler sayesinde, kullanıcılar istedikleri kişilerle hızlıca bağlanabilir ve iletişimde kalabilirler.

WhatsApp'ın "Durum" özelliği, kullanıcıların günlük anlarını 24 saat sonra kaybolan yazı, fotoğraf, video ve GIF'lerle paylaşmalarına olanak tanır. Kullanıcılar bu durum güncellemelerini tüm kişileriyle veya sadece belirli kişilerle paylaşabilir.

Uygulama aynı zamanda Wear OS saati kullanıcılarına da kolaylık sağlar. WhatsApp'ı kullanarak mesajlara yanıt vermek, aramalara cevap vermek ve hatta sesli mesaj kaydetmek mümkündür. Bunun yanı sıra, kutucuklar ve komplikasyonlar sayesinde kullanıcılar sohbetlerine kolayca erişebilirler.

*Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.


---------------------------------------------------------


Geri bildiriminiz veya sorularınız varsa lütfen WhatsApp > Ayarlar > Yardım > Bize Ulaşın kısmına gidin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.