below header
QR Kod
WhatsApp Business

WhatsApp Business

2.24.2.78 geliştirici WhatsApp LLC
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
WhatsApp Business WhatsApp Business WhatsApp Business WhatsApp Business

En Son Versiyon

Versiyon
2.24.2.78
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
WhatsApp LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.whatsapp.w4b
Şimdi İndir

WhatsApp Business Hakkında Daha Fazla

Meta’tan WhatsApp Business

WhatsApp Business, WhatsApp'ta ticari varlığa sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde iş ve kişisel telefon numaralarınızı ayrı tutabilir ve aynı telefonda hem WhatsApp Business hem de WhatsApp Messenger kullanabilirsiniz, ancak bunları farklı numaralarla kaydetmeniz gerekir.

WhatsApp Business, WhatsApp Messenger'da bulunan özelliklere ek olarak, işletmenizin daha iyi tanıtılmasına ve müşterilerinizle daha hızlı iletişim kurmanıza olanak sağlayan özellikler sunar. Bu özellikler arasında işletme profile oluşturma, dışarıda olduğunuzu belirtme ve sabit telefon numarası desteği gibi seçenekler bulunur.

İşletme profili özelliği sayesinde, müşterilerinizin işletmenizin web sitesi, konum ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İşletme mesaj araçları ise müşterilerinizle daha hızlı ve etkili iletişim kurmanıza yardımcı olur. Bu araçlar arasında dışarıda mesajları ve karşılama mesajı gönderme seçenekleri bulunur.

WhatsApp Business, sabit hatlı telefon numarasıyla da kullanılabilir ve müşterileriniz bu numara üzerinden size mesaj gönderebilir. Ayrıca, bilgisayarınızın tarayıcısından da WhatsApp Web sayesinde müşterilerinize daha verimli cevaplar verebilirsiniz.

WhatsApp Business, WhatsApp Messenger'ın üzerine kuruludur ve güvendiğiniz bütün özellikleri içerir. Ancak, bu uygulama uluslararası mesajlaşma ve ücretsiz arama gibi özelliklerden yararlanmak için veri ücreti uygulayabilir. Ayrıca, WhatsApp Sohbet yedeğini WhatsApp Messenger'dan WhatsApp Business'a aktardığınızda, geri dönüş yapmak için bu yedeği tekrar WhatsApp Messenger'a yükleyemezsiniz. Bu nedenle, geri dönmek isterseniz, WhatsApp Business uygulamasını kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki WhatsApp Messenger yedeklemesini bilgisayarınıza kopyalamanız önerilir.

WhatsApp Business ile ilgili herhangi bir öneri, soru veya merak ettiğiniz bir konu varsa, smb@support.whatsapp.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek her zaman mutlu eder!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.