below header
QR Kod
Whats Light - WA tanpa Simpan

Whats Light - WA tanpa Simpan

1.3 geliştirici Fish Tech
(0 İncelemeler) Mart 01, 2024
Whats Light - WA tanpa Simpan Whats Light - WA tanpa Simpan

En Son Versiyon

Versiyon
1.3
Güncelle
Mart 01, 2024
Geliştirici
Fish Tech
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.project.whatslight
Şimdi İndir

Whats Light - WA tanpa Simpan Hakkında Daha Fazla

Ingin menghubungi orang lewat WA biar ringkas, tapi ribet harus simpan nomor dulu?

Pesan Ojek Online uygulaması, sürücüyle iletişim kurmak isteyen ancak pulsa olmayan ve önce numarayı kaydetmek zorunda kalan kişiler için tasarlandı. Whatsapp'ı kullanabilmek için önce numarayı kaydetme zorunluluğunun önüne geçmek için Whats Light uygulaması geliştirilmiştir.

Whats Light, yeni bir kişiyi rehberinize kaydetmeden doğrudan sohbet etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sayede sürücüyle iletişime geçmek için gereksiz yere numarayı kaydetmek ya da daha sonra silmek zorunda kalmazsınız.

Uygulamayı kullanmak çok kolay, sadece numarayı yazın veya kopyalayıp yapıştırın ve doğrudan sohbet edin. Böylece sürücüyle iletişime geçmek için hızlı ve pratik bir yöntem sunar.

Whats Light, özellikle Ojek Online kullanıcıları için büyük bir kolaylık sağlar. Artık sürücüyle iletişim kurmak için pulsa yükleme veya numara kaydetme gibi ekstra adımlara gerek kalmaz. Bu sayede kullanıcılar daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilirler.

Whats Light, Whatsapp kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Pulsa veya numara kaydetme gibi sıkıntılar olmadan doğrudan sohbet etme imkanı sunar. Uygulamanın kullanımı oldukça basit ve pratiktir, bu sayede herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir araçtır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.