header
QR Kod
What’s in The Oceans?

What’s in The Oceans?

3.1.1 geliştirici Learny Land
(0 İncelemeler) Nisan 02, 2024
What’s in The Oceans? What’s in The Oceans? What’s in The Oceans? What’s in The Oceans? What’s in The Oceans? What’s in The Oceans?

En Son Versiyon

Versiyon
3.1.1
Güncelle
Nisan 02, 2024
Geliştirici
Learny Land
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.learnyland.ocean
Şimdi İndir

What’s in The Oceans? Hakkında Daha Fazla

Explore the deep sea and the animals that call it home. Play with and learn about sharks, penguins, octopuses, seahorses, turtles and many others!

"What’s in The Oceans?" adlı uygulama, stres veya baskı olmadan özgürce oynayabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Hayvanlar arasındaki etkileşimleri, yaşamlarını, kendilerini nasıl savunduklarını ve üreme süreçlerini keşfedin.

Okyanusların kirliliği ve tehlikeleri hakkında bilgi edinin. Plastik, aşırı balık avı, iklim değişikliği ve gemilerin farklı ekosistemlerin yaşam ve sağlığı üzerindeki etkilerini görün. Sadece bir gezegenimiz var - ona iyi bakalım!

Beş inanılmaz ekosistemle:

Güney Kutbunda penguenlerin, fokların ve orcaların yaşamını keşfedin. Onlarla oynayın! Ne yerler ve nasıl yaşarlar? İklim değişikliğinin onları nasıl etkilediğini görün.

Ahtapotlara yem verin ve kendilerini nasıl savunduklarını öğrenin ve yemlenmeden kurtulun. Köpekbalıklarının içindeki dalgıçları korumaya çalışın!

Yunusların nasıl avlandıklarını, ürediklerini ve nefes aldıklarını görün. Gece olana kadar onlarla oynayın ve uyumaları için izin verin. Balık ağlarını izleyin - eğer yunuslar onlara takılırsa, nefes alamazlar.

Kaplumbağalara yem verin ve onların yumurtlamasını izleyin. Yavru kaplumbağalara yardım edin ve onların plastik poşetleri yememelerine dikkat edin, çünkü bazen onları denizanası ile karıştırabiliyorlar. Lepistes balıklarına bakın - her zaman kaplumbağaların üstünde bir yolculuk yaparlar.

Denizatlari küçük ve kırılgandır. Onları avcıları, yengeçleri koruyun ve yosunların ve mercanların büyümesini sağlayın, böylece saklanabilirler.

Özellikler

• Farklı ekosistemlerde hayvanların nasıl yaşadığını ve birbirleriyle nasıl etkileşimde bulunduğunu keşfedin.

• Ahtapotlar, yengeçler, köpekbalıkları, kaplumbağalar, denizanaları, denizatlari, penguenler, orcalar, foklar, lepistes balıkları gibi çeşitli deniz hayvanlarıyla oynayın ve öğrenin.

• Kirlilik ve insan aktivitelerinin deniz yaşamını nasıl etkilediğini görün.

• Gerçek deniz hayvanlarının videolarıyla.

• 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun.

HAKKIMIZDA

Learny Land olarak, oynamayı seviyoruz ve oyunların tüm çocukların eğitim ve büyüme sürecinde yer alması gerektiğine inanıyoruz; çünkü oynamak, keşfetmek, öğrenmek ve eğlenmek demektir. Eğitici oyunlarımız, çocukların etraflarındaki dünyayı öğrenmelerine yardımcı olur ve sevgiyle tasarlanmıştır. Kullanımı kolay, güzel ve güvenlidir. Çünkü erkek çocuklar ve kız çocuklar, eğlenmek ve öğren

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.