below header
QR Kod
WePlay - Oyun & Sohbet

WePlay - Oyun & Sohbet

4.0.5.1 geliştirici WEJOY Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
WePlay - Oyun & Sohbet WePlay - Oyun & Sohbet WePlay - Oyun & Sohbet WePlay - Oyun & Sohbet WePlay - Oyun & Sohbet WePlay - Oyun & Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.5.1
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
WEJOY Pte. Ltd.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wejoy.weplay.ar
Şimdi İndir

WePlay - Oyun & Sohbet Hakkında Daha Fazla

【WePlay - Sosyalleşme Oyunu ve Sesli Sohbet】
, böylece sıkıntılarınızı ve stresinizi unutabilirsiniz.

WePlay, gençlerin en sevdiği sosyal oyunlarla birlikte sesli iletişim imkanı sunar. Oyun oynarken aynı zamanda sohbet ederek daha fazla eğlence yaşayabilirsiniz. Bu sayede hem sosyalleşebilir hem de stresinizi atabilirsiniz. Oyun masalarında yeni arkadaşlarla tanışabilir ve onlarla birlikte en popüler oyunları oynayabilirsiniz.

WePlay'de, "Uzay Vampir Köylü" ve "Köstebek Kim" gibi birçok çeşitli oyunun en etkileşimli tarzını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, takım çalışması ve yaratıcılığınızı sınayan "Çizim Senden, Tahmin Benden" oyununu da oynayabilirsiniz. Bu oyunlar sayesinde hem eğlenebilir hem de yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

WePlay'nin yeni interaktif özellikleri sayesinde hayatınızın özel kişisiyle tanışabilirsiniz. Sesli sohbet ve yazışma özelliği sayesinde hem eğlenebilir hem de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca, 3D avatar oluşturma ve kıyafet değiştirme özelliği sayesinde kendinizi ifade edebilir ve dilediğiniz görünümü yaratabilirsiniz.

WePlay'de düzenlenen düğünlerde, arkadaşlarınızı davet ederek özel anlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca, meydan bölümünde en çekici erkekler ve kızlarla tanışabilir ve heyecan verici anlarınızı paylaşabilirsiniz. WePlay sayesinde yeni arkadaşlarla tanışarak sosyal hayatınızı renklendirebilir ve stresinizi unutabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.