below header
QR Kod
WeChat

WeChat

8.0.42 geliştirici WeChat International Pte. Ltd.
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
WeChat WeChat WeChat WeChat WeChat

En Son Versiyon

Versiyon
8.0.42
Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
WeChat International Pte. Ltd.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tencent.mm
Şimdi İndir

WeChat Hakkında Daha Fazla

WeChat, bir sohbet ve sosyal medya uygulamasından daha fazlasıdır. WeChat, aynı zamanda dünyanın dört bir tarafından bir milyarın üzerinde kullanıcının buluştuğu bir yaşam tarzıdır. Arkadaşlarınızla yazışın ve onları arayın, en hoşunuza giden Anları paylaşın, mobil ödeme özelliklerinden ve çok daha fazlasından faydalanın.

Bir milyarı aşkın kişi WeChat kullanıyor, peki neden? WeChat, metin, fotoğraf, ses, video ve konum paylaşımı gibi birçok özellikle arkadaşlarınızla iletişim kurmanın diğer yollarından daha kolay ve eğlenceli bir platform sunuyor. Ayrıca, 500 kişiye kadar sohbet grubu oluşturabilir ve dünyanın herhangi bir yerinde yüksek kaliteli sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 9 kişiye kadar görüntülü arama grubu oluşturabilir ve en sevdiğiniz anları fotoğraf, video ve daha fazlasını paylaşarak anlar akışınızda saklayabilirsiniz.

Bir diğer özellik olan "Durum" paylaşımı ile anlık ruh halinizi ve günlük deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, sohbet sırasında kendinizi daha iyi ifade etmek için çıkartma galerisinde binlerce eğlenceli ve animasyonlu çıkartmayı kullanabilirsiniz. Özel çıkartmalar ve Selfie Çıkartmaları özelliği ile sohbetleriniz daha da eğlenceli hale gelebilir.

Gerçek zamanlı konum paylaşımı özelliği, yön tarifi yapmakta zorlananlar için büyük bir kolaylık sağlar. Tek bir düğmeyle gerçek zamanlı olarak konumunuzu paylaşabilirsiniz. WeChat Out özelliği sayesinde de dünya çapında düşük ücretlerle doğrudan cep telefonu ve sabit hat numaralarını arayabilirsiniz.

WeChat, 18 farklı dilde yerelleştirme ve otomatik tercüme özelliği sayesinde arkadaşlarınızın mesajlarını ve Anlar paylaşımlarını anlayabilirsiniz. Ayrıca, WeChat TRUSTe sertifikasına sahiptir ve gizliliğinize en yüksek düzeyde kontrol sağlar.

WeChat'in kardeş hizmeti Weixin tarafından sunulan Kanallar, Resmi Hesaplar, Mini Programlar ve diğer özellikleri etkinleştirerek dünyanızı genişletebilirsiniz. Bunların yanı sıra, WeChat'in diğer ödeme ve dil desteği gibi daha birçok özelliği bulunmaktadır. WeChat, kullanıcılarına eğlenceli, kolay ve güvenli bir iletişim platformu sunmaya devam ediyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.