header
QR Kod
Web Video Cast

Web Video Cast

5.10.3 geliştirici InstantBits Inc
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
Web Video Cast Web Video Cast Web Video Cast Web Video Cast Web Video Cast Web Video Cast

En Son Versiyon

Versiyon
5.10.3
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
InstantBits Inc
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.instantbits.cast.webvideo
Şimdi İndir

Web Video Cast Hakkında Daha Fazla

Web Video Caster® film, dizi, canlı yayın haber, spor programları ve dahil favori web sitelerinizden videoları TV üzerinden izlemenize olanak sağlar. Ayrıca telefonunda kayıtlı videoları da yayınlamana izin verir. Fotoğraf ve ses dosyaları da desteklenmektedir. Web sayfasında altyazılar bulundu, kendi altyazılarınızı veya OpenSubtitles.org adresinden entegre aramayı kullanabilirsiniz.

Web Video Caster®, TV'nizin internet bağlantısı üzerinden doğrudan video yayını yapabilmesini sağlayan cihazları destekleyen popüler bir uygulamadır. Bu cihazlar arasında Chromecast, Roku, DLNA alıcıları, Amazon Fire TV ve TV Stick, akıllı TV'ler ve PlayStation 4 gibi birçok seçenek bulunur. Ayrıca uygulama, çoğu web tarayıcısında ziyaret edilebilen http://cast2tv.app adresi üzerinden de kullanılabilir.

Bunun yanı sıra Web Video Caster®, birçok farklı medya türünü desteklemektedir. Bu türler arasında canlı yayınlar, filmler, TV şovları, MP4 videoları, HTML5 videolar, fotoğraflar ve ses dosyaları bulunur. Ancak uygulama, yayın cihazınızın oynatabileceği video ve ses türlerinin dışında herhangi bir kod çözümleme veya dönüştürme işlemi gerçekleştirmez.

Web Video Caster®'ın kullanımı oldukça basittir. İlk olarak, yayınlamak istediğiniz içeriği web veya yerel dosya gezgininden seçmeniz gerekmektedir. Ardından, bu içeriği yayın cihazınıza bağlayarak oynatabilirsiniz. Uygulamanın premium sürümüne geçerek reklamsız deneyim, yer imleri, oynatma geçmişi ve daha birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

Uygulamanın bazı sınırlamaları ve açıklamaları da bulunmaktadır. Örneğin, Web Video Caster®'ın içerik sağlayıcılarıyla herhangi bir bağlantısı veya kontrolü yoktur. Ayrıca sunuculardan kaynaklanan sorunlar nedeniyle oynatma veya donma sorunları yaşanabilir. İade talepleri, sadece satın alma tarihinden sonraki 24 saat içinde yapılabilir ve sipariş numarası metin şeklinde sunulmalıdır.

Kullanıcılar, uygulama ile ilgili herhangi bir sorun veya öneri olduğunda iletişime geçebilirler. Web sitesindeki iletişim formu veya kullanıcı topluluğu aracılığıyla bu iletişim kurulabilir. Uygulamanın bazı izinlerine de dikkat edilmelidir. Örneğin, telefon durumu izni, gelen çağrılarda videoların duraklatılmasını sağlamak için gereklidir. Konum izni ise sadece Android 6+ işletim sistemine sahip cihazlarda istenir ve kullanıcıların web sitelerinin konum bilgisine erişmesine izin verir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.