header
QR Kod
Wear OS by Google

Wear OS by Google

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Wear OS by Google Wear OS by Google Wear OS by Google Wear OS by Google Wear OS by Google Wear OS by Google

En Son Versiyon

Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.wearable.app
Şimdi İndir

Wear OS by Google Hakkında Daha Fazla

Wear OS by Google uygulaması (eski adıyla Android Wear), akıllı saatinizle telefonunuzu senkronize ederek saatinizi daha verimli kullanmanıza olanak sağlar. Google Asistanınızdan proaktif yardım alın, önemli mesajları görüntüleyin, sağlığınız ile form koruma durumunuzu takip edin ve çok daha fazlasını yalnızca bileğinizden gerçekleştirin:

Google Asistan, günlük yaşantınızı daha kolay ve düzenli hale getirmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, proaktif ve kişisel yardımlar alabilir ve günlük programınızı daha iyi bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. İşe gitmek için ne kadar süreceğinizi öğrenebilir, yaklaşan rezervasyonlarınızı görüntüleyebilir, uçuş durumunuzu kontrol edebilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

Sağlığınızı ve form koruma durumunuzu daha da iyileştirmek için Google Asistan'ın sunduğu bir diğer özellik de Kardiyo Puanı ve Adımlar hedeflerinize yönelik ilerlemenizi takip etmenizi sağlamasıdır. Bu sayede daha sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Antrenmanlarınızdan keyif almanız için Google Asistan size müzik dinleme imkanı sunar. Bu sayede en sevdiğiniz müzikleri bileğinizden kontrol edebilir ve son metreye kadar motivasyonunuzu koruyabilirsiniz.

Bir bakışta bağlı kalmanızı sağlayan bir diğer özellik ise önemli bildirimleri, kısa mesajları, e-postaları ve çağrıları kontrol etmenizi sağlamasıdır. Bu sayede hareket halindeyken bile önemli bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Wear OS by Google sayesinde saatlerinizi, telefonlarınızı ve ülkelerinizi kolayca senkronize edebilirsiniz. Bu sayede bir sonraki toplantınızı görüntüleyebilir, alışveriş listenize öğeler ekleyebilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir, hareket halindeyken ödeme yapabilir ve daha birçok şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Asistan'ın sunduğu yüzlerce tarz sayesinde Wear OS by Google ile kendinizi ifade edebilirsiniz. Modadan form korumaya, eğlenceden özelleştirilebilir saat yüzlerine kadar birçok seçenek arasından kendi tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Google Asistan ve Wear OS by Google hakkında daha fazla bilgi edinmek için google.com/WearOS adresini ziyaret edebilirsiniz. Ancak unutmayın ki, desteklenen özellikler ülkeler ve cihazlar arasında farklılık gösterebilir ve Google Asistan bazı ülkelerde ve dillerde kullanılamayabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.