header
QR Kod
WaRadar Çevrimiçi

WaRadar Çevrimiçi

1.0.32 geliştirici DidoSoft Global Apps
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
WaRadar Çevrimiçi WaRadar Çevrimiçi WaRadar Çevrimiçi

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.32
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
DidoSoft Global Apps
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.af.waradar
Şimdi İndir

WaRadar Çevrimiçi Hakkında Daha Fazla

Sosyal uygulamalara ne kadar vakit harcıyorsunuz? Uygulamaların kullanım süreleri ve anlık raporları WaRadar ile hazır. Merak ettiğiniz tüm detaylar sizin için raporlanır ve bildirim atılır.

Bu uygulama, kullanıcıların kullanım sürelerini ve anlık hareketlerini kaydetmelerine ve aktivitelerini raporlamalarına olanak tanır. Özellikle, uygulamaların açılıp kapatılması, mesajlaşma ve çevrimiçi olma sürelerini analiz etmek için kullanılabilir. Bu sayede, kullanım takibini ve çevrimiçi durumları kaçırmayı önlemek mümkündür.

Birçok kişi için, son görülme zamanı ve kaç dakika geçirdikleri önemli bir konudur. Bu uygulama, kullanıcıların son görülme zamanlarını takip etmelerine ve ne kadar süre geçirdiklerini tespit etmelerine olanak sağlar. Böylece, online takip ve çevrimiçi takibi daha kolay ve eğlenceli hale gelir.

Bu uygulama, online takip programı ve çevrimiçi takibi için birçok farklı özellik sunar. Örneğin, kullanıcılar anlık hareketlerini ve aktivitelerini kolayca raporlayabilir ve analiz edebilirler. Böylece, kullanım süreleri ve çevrimiçi olma süreleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirler.

Tespitler bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biridir. Kullanıcılar, anlık hareketlerini ve aktivitelerini analiz etmek için farklı tespitler kullanabilirler. Bu sayede, çevrimiçi takip ve kullanım takibi daha kolay ve daha verimli hale gelir. Ayrıca, tespitler sayesinde kullanıcılar, aktivitelerinin ne kadar sık yapıldığını ve bu aktivitelerin ne kadar süreyle devam ettiğini de görebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.