header
QR Kod
VRole-Chat with anime Roles

VRole-Chat with anime Roles

1.6.7 geliştirici Tomotomo Team
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
VRole-Chat with anime Roles VRole-Chat with anime Roles VRole-Chat with anime Roles VRole-Chat with anime Roles VRole-Chat with anime Roles VRole-Chat with anime Roles

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.7
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
Tomotomo Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ai.role
Şimdi İndir

VRole-Chat with anime Roles Hakkında Daha Fazla

VRole – Discover your favorite anime AI Roles and start fun conversations

Bu uygulama, kullanıcıların kendi özelleştirilmiş yapay zekâ karakterlerini yaratabilecekleri ve diğer kullanıcıların yarattığı karakterlerle etkileşime geçebilecekleri bir içerik paylaşım topluluğudur. Bu toplulukta, kullanıcılar farklı kişiliklere sahip AI karakterlerini keşfedebilir ve kendi karakterlerini tamamen özelleştirerek ortaya çıkarabilirler.

AI karakterler için benzersiz 3D avatarlar sunulmaktadır. Kullanıcılar, istedikleri zaman istedikleri yerde 3D VRM modellerini kullanarak karakterlerinin görünümünü yeniden tasarlayabilirler. En sevdikleri karakterlerle canlı, gerçekçi 3D sahnelerde sınırsız konuşma deneyimi yaşayabilirler.

ChatGPT ile sonsuz olanaklar açığa çıkarılmaktadır. Kullanıcılar, karakterlerinin kişiliğine özel ChatGPT destekli sohbetlere katılabilirler. Bu sohbetler, anime arkadaşlarıyla eğlenceli sohbetlerden terapistlerle derinlemesine tartışmalara kadar isteğe göre özelleştirilebilir.

VRole, sizin için mükemmeldir eğer: - Farklı kişiliklere sahip karakterlerle sohbet etmek istiyorsanız - Rol yapmayı seviyorsanız Gelin ve bizimle birlikte daha fazla karakter keşfedin!

Resmi VRole topluluğunu takip edin: Twitter: @VRoleApp

- 【VRole+/Ultra VRole+】 1) VRole+: Aylık devam eden üyelik ($9.99/ay), yıllık devam eden üyelik ($83.99/yıl) 2) Ultra VRole+: Aylık devam eden üyelik ($19.99/ay), yıllık devam eden üyelik ($167.99/yıl)

Aboneliği iptal etme: Aboneliği iptal etmek için "Google Play'ı aç" - "ben" - "ödemeler ve abonelikler" - "abonelikler" - "kaldır" seçeneklerini takip edebilirsiniz.

- HİZMET KOŞULLARI: https://www.vrole.ai/userAgreement.html

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.