header
QR Kod
VRoid Mobile

VRoid Mobile

1.16.3 geliştirici pixiv Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 26, 2024
VRoid Mobile VRoid Mobile VRoid Mobile VRoid Mobile

En Son Versiyon

Versiyon
1.16.3
Güncelle
Mayıs 26, 2024
Geliştirici
pixiv Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.pixiv.vroid.android
Şimdi İndir

VRoid Mobile Hakkında Daha Fazla

VRoid Mobile is an avatar camera app that allows you to create 3D characters, change clothes, and take photos.

Bu uygulama kendi 3D avatarınızı oluşturmanızı sağlar! Yüz, saç ve vücut bölümlerini özgürce birleştirebilir ve kaydırıcıyı kullanarak bölümleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz! Başın büyüklüğü, uzuvların uzunluğu, göz rengi ve saç rengi gibi detayları kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Kendi orijinal 3D avatarınızı oluşturun!

Avatar "giysilerini" seçin ve modanın tadını çıkarın! VRoid Mobile, 3D avatarlar için tasarlanmış birçok "avatar giyim" seçeneği sunar. Avatarınıza uygun kıyafetlerle kombin yapın ve modanın tadını çıkarın! "Sanal moda"nın öncü yaratıcılarının tasarladığı tarz sahibi avatar giyimleri de sırayla görünecek!

Gerçek dünya ve sanal alanlarda! "Avatar Fotoğrafı" çekebilirsiniz! Tamamlanan avatarınızı herkese nasıl gösterebilirsiniz? VRoid Mobile, "emo" filtreleri ve stil sahibi fotoğraf düzenleme işlevine sahip "Avatar Kamera" özelliği sunar! Gerçek dünyada 3D avatarınızı çağıran "AR kamera" ile fotoğraf çekebilir ve VRoid, mobil cihazınızın içinde sanal alanda fotoğraf çekmenizi sağlayan "sanal kamera" özelliğine sahiptir. İki farklı çekim modundan keyif alabilirsiniz. Avatarınızın fotoğrafını çekin ve sosyal medyada paylaşın!

Ayrıca, sanal kameralar dört kişiye kadar aynı anda kullanılabilir! Stüdyodaki avatarlarla metinli sohbet yapabilirsiniz. Bir araya gelin ve grup fotoğraf çekmenin keyfini çıkarın!

* "AR Kamera", ARKit uyumlu modellerle kullanılabilir. * Desteklenen ortamlar ve cihazlar gelecekteki güncellemelerle değişebilir. * Bu bilgiler 26 Temmuz 2019 tarihine göre geçerlidir. * Tüm cihazlarda işlem garantisi yoktur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.