header
QR Kod
Vrew - AI Video Editor & Maker

Vrew - AI Video Editor & Maker

0.2.0 geliştirici VoyagerX
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Vrew - AI Video Editor & Maker Vrew - AI Video Editor & Maker Vrew - AI Video Editor & Maker Vrew - AI Video Editor & Maker Vrew - AI Video Editor & Maker Vrew - AI Video Editor & Maker

En Son Versiyon

Versiyon
0.2.0
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
VoyagerX
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.voyagerx.vrew.android
Şimdi İndir

Vrew - AI Video Editor & Maker Hakkında Daha Fazla

VREW - AI video editing & subtitling app

Bu mobil uygulama sayesinde videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yapmak istediğiniz değişiklikleri dokunarak yapmak. Uygulamada kullanılan yapay zeka teknolojisi sayesinde otomatik altyazı oluşturabilirsiniz ve en kolay şekilde kesme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Video düzenleme işlemi oldukça pratik hale geldi. Vrew, videonuzdaki konuşmaları analiz ederek altyazı taslağı oluşturur. Siz de sadece birkaç yazım hatasını düzeltmekle uğraşırsınız.

Uygulama sayesinde videonuzun düzenleme noktalarını seçmek için saatlerinizi harcamanıza gerek kalmaz. Vrew, bu işlemi otomatik olarak gerçekleştirir. Videonuzu uygun boyutlardaki kliplere böler ve kullanmak istemediğiniz kısımları silmeniz yeterli olur.

Vrew uygulaması, videolarınızı düzenlemeyi daha da kolaylaştırıyor. Tek bir dokunuşla video düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yapmak istediğiniz değişiklikleri dokunarak yapmanız yeterli olacaktır.

Bu uygulama sayesinde video düzenleme işlemi artık daha az zaman ve çaba gerektiriyor. Yapay zeka teknolojisi ve pratik kesme özelliği sayesinde, herkes kolayca videolarını düzenleyebilir ve yaratıcılıklarını daha rahat bir şekilde ifade edebilir. Vrew, mobil cihazlar için mükemmel bir video düzenleme uygulamasıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.