below header
QR Kod
VRecorder Lite Ekran Kaydedici

VRecorder Lite Ekran Kaydedici

2.0.5.0 geliştirici VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
VRecorder Lite Ekran Kaydedici VRecorder Lite Ekran Kaydedici VRecorder Lite Ekran Kaydedici VRecorder Lite Ekran Kaydedici VRecorder Lite Ekran Kaydedici VRecorder Lite Ekran Kaydedici

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.5.0
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
screenrecorder.recorder.editor.lite
Şimdi İndir

VRecorder Lite Ekran Kaydedici Hakkında Daha Fazla

V Recorder Lite, android için kararlı bir oyun kaydedici, video kaydedicidir. VideoShow Kaydedici, aynı VideoShow video düzenleyici ekibi tarafından oluşturulur.

VideoShow Recorder Lite, oyun oynarken veya herhangi bir uygulamayı kullanırken telefonunuzun ekranını kaydetmenize, tek dokunuşla ekran görüntüsü almanıza ve bunları düzenlemenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcılar için yüksek kaliteli video ve temiz ekran görüntüsü sunmakla birlikte, root erişimi gerektirmeyen bir özellik sunar. VIP kullanıcılar için ise videoyu kolaylıkla kesebilir, farklı temalar seçebilir ve filigransız, reklamsız video kaydedebilirsiniz.

Temel Avantajlar

Güçlü Kayıt:

- Ekran kaydı sırasında kayıt penceresini gizleyebilir, en boy oranını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, dahili ses kaydı özelliği sayesinde telefonunuzdaki her şeyi sesli olarak kaydedebilirsiniz.

- Bu ekran kaydedici, herhangi bir uygulamanın eğitimlerini kaydetmenize ve ekran videosu çekmenize olanak tanır.

- Basit arayüzü sayesinde oyun oynarken, görüntülü aramalar yaparken veya canlı şovlar izlerken kolayca kayıt yapabilir, ekran görüntüleri alabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.

- Yüksek kalite ve özelleştirilebilir ayarlar sayesinde net ve kaliteli videolar veya ekran görüntüleri kaydedebilirsiniz.

- Bu sesli ekran kaydedici ile video ayarlarını değiştirebilir ve 1440p çözünürlük, 12.0Mbps kalite, 60 FPS ve HD video desteği gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Kayıt Kliplerinizi Arkadaşlarınızla Paylaşın:

- VideoShow oyun kaydedici, telefonunuzun ekranını HD veya hızlı modda kaydedebilir. İhtiyacınıza göre uygun modu seçebilirsiniz.

- Ayrıca, mikrofondan otomatik olarak ses kaydedebilir ve kişiselleştirilmiş videolar oluşturabilirsiniz.

- Sosyal medyada paylaşarak harika becerilerinizi daha fazla kişiye gösterebilirsiniz.

- Herhangi bir uygulamanın eğitimlerini kaydetmek için kararlı bir ekran video kaydediciye ihtiyacınız varsa, VideoShow Recorder Lite tam size göre.

- Hikayenizi arkadaşlarınızla paylaşmak için filmler, TV şovları veya spor etkinlikleri kaydedebilirsiniz.

Sesli V Kaydedici Lite VideoShow Recorder, android cihazlar için kararlı bir ekran kaydedici uygulamasıdır. Tüm önemli anlarınızı yakalamanızı sağlayan bu uygulama, akıllı telefonunuzla oyun oynamanızı, uygulama kullanmanızı veya herhangi bir şeyi yapmanızı kolaylaştırır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.