below header
QR Kod
VPN ile Opera Özel Tarayıcı

VPN ile Opera Özel Tarayıcı

81.1.4292.78446 geliştirici Opera
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
VPN ile Opera Özel Tarayıcı VPN ile Opera Özel Tarayıcı VPN ile Opera Özel Tarayıcı VPN ile Opera Özel Tarayıcı VPN ile Opera Özel Tarayıcı VPN ile Opera Özel Tarayıcı

En Son Versiyon

Versiyon
81.1.4292.78446
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
Opera
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.opera.browser
Şimdi İndir

VPN ile Opera Özel Tarayıcı Hakkında Daha Fazla

Opera tarayıcı, Android cihazınız için yeniden başlatılmış bir haber beslemesi, dahili bir reklam engelleyici ve ücretsiz VPN içeren hızlı ve güvenli bir web tarayıcısıdır.

Opera, reklamları engelleyerek daha hızlı tarama sağlayan ve dahili VPN ile gizliliğinizi ve güvenliğinizi arttıran bir tarayıcıdır. Dahili QR ve barkod tarayıcısı sayesinde kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Opera VPN, yanlışlıkla konum ve kimlik bilgilerini paylaşmanızı önlemek için IP adresinizi sanal bir adresle değiştirir. Bunun yanı sıra, Flow özelliği ile tüm cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Opera tarayıcının kişiselleştirilmiş haber akışı özelliği, tarayıcıdaki seçkin haber kanalları arasında gezinmenize ve ilgilendiğiniz konulara abone olmanıza olanak sağlar. Ayrıca, gece modu ile karanlıkta en rahat okuma deneyimine sahip olabilirsiniz. Parolaların otomatik olarak kaydedilmesi ve ödeme bilgilerinin güvenli bir şekilde doldurulması da Opera tarayıcının özelliklerinden biridir.

Gizli tarama seçeneği sayesinde, internette kimliğiniz bilinmeden ve cihazınızda iz bırakmadan gezinebilirsiniz. Tarayıcının metin boyutu ayarı ve otomatik metin kaydırma özelliği, her ekranda rahatça okumanızı sağlar. Yeni indirme yöneticisi ile dosyaları kolayca indirebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, Opera tarayıcıyı diğer cihazlarınızla eşitleyerek yer imlerine ve açık sekmelere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Opera tarayıcının kullanımı, https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmenizi gerektirir. Verilerinizin nasıl işlendiği ve korunduğu ile ilgili bilgi edinmek isterseniz, https://www.opera.com/privacy adresinden faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.