header
QR Kod
Voya-Sohbet & arkadaş olmak

Voya-Sohbet & arkadaş olmak

1.33.1 geliştirici TYPING TECHNOLOGY PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Mayıs 19, 2024
Voya-Sohbet & arkadaş olmak Voya-Sohbet & arkadaş olmak Voya-Sohbet & arkadaş olmak Voya-Sohbet & arkadaş olmak Voya-Sohbet & arkadaş olmak Voya-Sohbet & arkadaş olmak

En Son Versiyon

Versiyon
1.33.1
Güncelle
Mayıs 19, 2024
Geliştirici
TYPING TECHNOLOGY PTE. LTD.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
world.voya.android
Şimdi İndir

Voya-Sohbet & arkadaş olmak Hakkında Daha Fazla

Günümüzde yeni sosyal ilişkiler, özellikle romantik ilişkiler kurmak gerçekten de kolay değil. Çünkü her zaman birinin merhaba deyip ilk mesajı göndermeye istekli olması için inisiyatif almasına ihtiyaç vardır. Daha sonra tüm ilişkiler başlayabilir.Voya, herkesin çeşitli sosyal engelleri aşmasına yardımcı olmak için sohbetin en basit ve en saf yolunu kullanmak istiyor. Voya herkes için saf bir sohbet ve arkadaş edinme platformu sağlar. Buradaki metin, sesli sohbet, görüntülü anında sohbet, ses odasında çok kişili sohbet ve canlı sohbet denemenizi bekliyor."

Güvenli topluluk, kullanıcıların gerçek kişiler tarafından doğrulanması gereken bir uygulamadır. Bu sayede robotlar ve yapay zeka gibi sahte hesaplar oluşturulmasının önüne geçilmektedir. Bu sayede gerçek ve güvenilir bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz.

Uygulamamızda yüksek yanıt oranı bulunmaktadır. Beğendiğiniz kişilere mesaj gönderebilir veya doğrudan video görüşmesi yaparak onlarla tanışabilirsiniz. Bu sayede karşılaşmanızı hızlı ve kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.

Voya, oynamanın farklı bir yolunu sunmaktadır. Eğer yüzünüzü göstermek istemiyorsanız, yüz yüze sohbet etmek yerine sesli veya görüntülü sohbetleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel mesaj, görüntülü sohbet ve sesli oda seçeneklerini kullanabilir, harika canlı yayınlar ve dinamik plazayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu uygulama, kullanıcıların farklı şekillerde etkileşime geçmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar kendi tercihlerine göre iletişim kurabilir ve eğlenceli bir sosyal deneyim yaşayabilirler.

Voya, güvenli, eğlenceli ve gerçek bir topluluk deneyimi sunmaktadır. Kullanıcılarımızın kimlikleri doğrulanmış olduğu için güvenli bir ortamda iletişim kurabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca farklı iletişim kanalları sayesinde topluluğumuzun her üyesiyle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.