header
QR Kod
Волшебный Фонарь: Сказки

Волшебный Фонарь: Сказки

1.210118 geliştirici Interactive Moolt DTv
(0 İncelemeler) Nisan 10, 2024
Волшебный Фонарь: Сказки Волшебный Фонарь: Сказки Волшебный Фонарь: Сказки Волшебный Фонарь: Сказки Волшебный Фонарь: Сказки Волшебный Фонарь: Сказки

En Son Versiyon

Versiyon
1.210118
Güncelle
Nisan 10, 2024
Geliştirici
Interactive Moolt DTv
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.imult.lantern
Şimdi İndir

Волшебный Фонарь: Сказки Hakkında Daha Fazla

Увлекательная головоломка, которая поможет разобраться в истории нашей планеты. Комбинируй сотни элементов, наблюдай реакции между ними и выстраивай собственную цивилизацию!

ВНИМАНИЕ! На устройствах с оперативной памятью менее 1ГБ приложение может работать некорректно.

Волшебный фонарь, çocuklarınız ve sizin de dahil olduğunuz interaktif bir hikaye setidir. Bu hikayeler, eğlenceli ve geliştirici etkileşimli öğeler içerir.

İnteraktivite

Hiçbir zaman bir çizgi film izlemek bu kadar gerçekçi olmamıştı - hikayenin her bir bölümünde karakterler ve çevreleriyle özgürce etkileşim kurun. Onlara zorlukları ve engelleri aşmada yardım edin, maceraları sırasında onlara eşlik edin.

Eğitici Hikayeler

Hikayelerimiz, sadece dokunabileceğiniz eğlenceli resimlerden ibaret değildir. Aynı zamanda, nezaketli, yardımsever, cesur ve doğru davranmayı öğreten önemli hayat derslerini de içerir.

Eğlenceli Oyunlar

Her hikayenin içinde, kahramanlara kötü adamlarla savaşmalarına yardım edebileceğiniz veya sadece keyifli vakit geçirebileceğiniz basit ama ilginç oyunlar bulunmaktadır. Ayrıca, muhteşem bir şekilde resmedilmiş hikaye parçalarını birleştirerek akşamlarınızı geçirebileceğiniz bir puzzle haline getirebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.