header
QR Kod
Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda

18.1.2 geliştirici Vodafone Holding
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Vodafone Yanımda Vodafone Yanımda Vodafone Yanımda Vodafone Yanımda Vodafone Yanımda Vodafone Yanımda

En Son Versiyon

Versiyon
18.1.2
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Vodafone Holding
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vodafone.selfservis
Şimdi İndir

Vodafone Yanımda Hakkında Daha Fazla

Siz yeter ki isteyin. Vodafone Yanımda’yı şimdi indirin; zamandan kazanın, işlerinizi neredeyseniz orada kolayca halledin.

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone kullanıcılarının telefonlarına indirebilecekleri ve hattlarıyla ilgili birçok işlemi ücretsiz olarak yapabilecekleri bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, tarifelerindeki ve paketlerindeki kalan kullanımları, güncel faturalarını ve detaylarını öğrenebilirler. Ayrıca fatura ödeme, Cep Lira yükleme, tarife değiştirme ve ek paket satın alma gibi işlemleri de gerçekleştirebilirler.

Uygulama, ev interneti tarifelerini ve paketlerini görüntüleyebilme ve fatura ödeme gibi işlemleri yapabilme özelliği de sunmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, uygulama üzerinden özel fırsatları takip edebilme imkanına da sahiptirler.

Her Şey Yanımda menüsü sayesinde kullanıcılar, istedikleri ürünleri tek tıkla satın alabilirler. Uygulama, 81 ilde ücretsiz teslimat ve İstanbul'a özel belirli ilçelerde 3 saatte ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, tercihlerine uygun telefonları filtreleyerek tarifelerine ek ödeme yaparak satın alma imkanına da sahiptirler.

Uygulama, ek üyelik gerektirmeden fırsatlardan faydalanma imkanı da sunmaktadır. Yeme-içme, giyim, seyahat gibi alanlarda düzenlenen kampanyalardan kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca farklı büyüklükteki Android widget'ları sayesinde kalan kullanım ve bakiyenizi kolayca takip edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması, 4.5G açma, yurtdışı kullanımını aktif etme ve diğer birçok işlemi kolayca yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bunun için Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramanıza veya Vodafone Cep Merkezlerine gitmenize gerek yoktur.

Uygulamaya giriş yapmak için ise tek yapmanız gereken, S yazıp 7000'e ücretsiz bir SMS göndererek şifrenizi almak. Ayrıca uygulama içerisinde "Numaralarım" menüsüne girerek farklı numaralarınızı ekleyip çıkarabilir ve bu numaralarla da giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Ancak uygulamayı indirmek için kullanacağınız internet bağlantısı, mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca uygulama içerisinde kullanılan harita ve reklamlar için de mevcut data tarifenizden ücretlendirilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.