header
QR Kod
Vocabulary Builder - Test Prep

Vocabulary Builder - Test Prep

3.5.2 geliştirici Magoosh
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
Vocabulary Builder - Test Prep Vocabulary Builder - Test Prep Vocabulary Builder - Test Prep Vocabulary Builder - Test Prep Vocabulary Builder - Test Prep Vocabulary Builder - Test Prep

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.2
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
Magoosh
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.magoosh.gre.quiz.vocabulary
Şimdi İndir

Vocabulary Builder - Test Prep Hakkında Daha Fazla

★ Over 5 MILLION students have used Magoosh to improve their GRE vocab! ★

Magoosh'un ücretsiz GRE kelime oyunuyla Android cihazınızda kelime haznenizi genişletin. Her gün kendinize bir test çözerek GRE sınavındaki en önemli 1200 kelimeyi öğrenin! Uygulamamız sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirin ve GRE sınavına hazırlanın – artık istediğiniz zaman ve yerde kelime öğrenip geliştirebilirsiniz!

Öğrencilerin uygulamamızı NEDEN SEVDİKLERİNİ anlamaya hazır mısınız? ✓ 1200 GRE kelimesi uzman bir öğretmen tarafından seçildi. ✓ Uygulamadaki her kelimenin sesli telaffuzu mevcut. ✓ Her kelimenin tanımı ve örnek cümleleri bulunuyor. ✓ Temel, Orta ve Gelişmiş kelime bölümleri mevcut. ✓ Seviyeleri geçerek yeni kelimeleri açın. ✓ Öğrenirken ilerlemenizi takip edin.

Bu uygulama, Magoosh’un genel, GRE, SAT ve TOEFL kelime testlerine ücretsiz erişim sağlar. Magoosh hesabınızla giriş yapın (ya da yeni bir tane oluşturun) ve ilerlemenizi web'e kaydedin.

Uzmanlar tarafından hazırlandı Tüm kelime listesi, Magoosh'un uzman öğretmenleri tarafından seçilip tanımlanmış ve kullanım örnekleriyle donatılmıştır. Bunların başında Chris Lele önderliğindeki Magoosh öğretmenleri gelir. Chris, 10 yılı aşkın bir süredir GRE dersleri vermektedir, popüler bir kelime serisi YouTube kanalında izleyicileriyle buluşur ve kelime üzerine bir e-kitap yazmıştır. Scrabble veya başka herhangi bir kelime oyununda yenilmesi imkansızdır.

Eğlenceli ve kalıcı öğrenmeye yönelik tasarlandı Her geçtiğiniz seviye, daha zor bir sonraki seviyeyi açar: daha fazla kelime ve daha gelişmiş kelime haznesi. Bilmediğiniz kelimeler tekrar tekrar karşınıza çıkacak ve bu, etkili bir ezberleme stratejisi olan aralıklı tekrar kullanılarak gerçekleşecektir.

Magoosh hakkında Biz, GRE, GMAT, ACT, SAT, TOEFL ve IELTS sınavlarını videolar ve kişiselleştirilmiş müşteri desteğiyle öğretmeye odaklanan bir online sınav hazırlık şirketiyiz.

Online kursumuzun yanı sıra, kelimeler, kökler, formüller, dilbilgisi, problem çözme, nicel zeka ve okuduğunu anlama konularında ve ayrıca çalışma kılavuzları ve öğrenme ipuçları hakkında blog yazıları da paylaşıyoruz. Blog yazılarından derlenen makaleler, 6.000'den fazla indirme sayısıyla üç ayrı ücretsiz e-kitaba derlenmiştir.

Sorularınız var mı? Lütfen sorun! Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen help@magoosh.com adresine bir e-posta gönderin.

GRE sınavına hazırlanmak ve kelime dağarcığınızı geliştirmek için GRE Kelime Oluşturucuyu ücretsiz indirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.