header
QR Kod
VK Звонки: видеозвонок и чаты

VK Звонки: видеозвонок и чаты

1.104 geliştirici VK.com
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
VK Звонки: видеозвонок и чаты VK Звонки: видеозвонок и чаты VK Звонки: видеозвонок и чаты VK Звонки: видеозвонок и чаты VK Звонки: видеозвонок и чаты VK Звонки: видеозвонок и чаты

En Son Versiyon

Versiyon
1.104
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
VK.com
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vk.calls
Şimdi İndir

VK Звонки: видеозвонок и чаты Hakkında Daha Fazla

VK Звонки — видеозвонки и онлайн-конференции любого масштаба. Все функции корпоративных сервисов для видеосвязи доступны бесплатно и без рекламы. Оставайтесь на связи с командой, клиентами, подписчиками и друзьями, используя сообщения и видеозвонки.

VK Звонки - VKontakte'ta bulunan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz kadar insanla konuşabilir ve sınırsız bir şekilde zaman ve katılımcı sayısı olmadan iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca konuşmaların sonuçlarını tartışmak ya da önemli bilgileri kaydetmek için arama sohbetleri de mevcuttur.

Uygulama, kişilerle iletişime geçmenize ve aramalarınızı takip etmenize olanak sağlar. Kişilerinizin listesinden insanlarla online arama yapabilir veya grup video sohbeti oluşturabilirsiniz. Karşı taraf, VK Zvonki uygulamasını veya doğrudan VKontakte'te bilgisayar veya mobil cihazlarda nerede olursa olsun aramayı kabul edebilir. Ayrıca, arama geçmişi ile mevcut, tamamlanan ve cevapsız aramalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Toplantılarınızı planlayabilir ve katılımcıları önceden davet edebilirsiniz. Aramayı önceden oluşturabilir ve bir bağlantıyı takvime ekleyebilirsiniz. VKontakte hesabı olmayan kişileri de davet edebilirsiniz: ayarlarda bağlantıya izin verme seçeneği sayesinde VKontakte profilleri olmayan kişiler için bağlantılar uygun olacaktır, ancak video görüşmelerine ihtiyaç duyuyorlar.

VK Zvonki, geniş bir arama özelliklerine sahiptir. Hızlı erişim için kişiler listeniz mevcuttur ve yüksek kaliteli ekran paylaşımı yapabilirsiniz. Video aramanızı kaydedebilir veya topluluğunuzda yayınlayabilirsiniz. Dosya paylaşımı, sohbetler, akıllı gürültü engelleme, sanal arka planlar ve arka plan bulanıklığı gibi özellikler de mevcuttur. Ayrıca, Yüz Güzelleştirme özelliği, maske ve tepkiler gibi seçenekler de sunulmaktadır.

Kamera açmak istemediğiniz zamanlarda kendinizi vmoji ile değiştirebilirsiniz. Aniden aranmanız gerektiğinde, görüntüyü açmadan önce size yardımcı olması için kişisel dijital avatarlar olan vmoji'leri kullanabilirsiniz. Avatarınız, sesinize göre ayarlanacak ve canlı bir iletişim hissi sağlayacaktır.

Toplantı odaları oluşturabilir ve katılımcıları gruplara ayırabilirsiniz. VK Zvonki, 50 oturum odası ve sınırsız sayıda katılımcıya sahiptir. Odaları kolayca yönetebilir, insanları otomatik olarak veya manuel olarak atayabilir, aramayı kaydedebilir, mikrofonları açıp kapatabilir, oturum odası sohbetine mesaj gönderebilir ve dikkat çekmek için "Dikkat Çek" özelliğini kullanabilirsiniz, böylece belirli bir kişiden kamerayı veya mikrofonu açmasını isteyebilirsiniz.

Yönetici, aramayı ayarlayabilir: bağlantılar için bekleme odasını etkinleştirerek başvuruları onaylayabilir, ana konuşmacının videosunu sabitleyebilir ve gerektiğinde yetkilerini başka bir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.