header
QR Kod
VK: sosyal ağı, mesajlaşma

VK: sosyal ağı, mesajlaşma

8.65 geliştirici VK.com
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
VK: sosyal ağı, mesajlaşma VK: sosyal ağı, mesajlaşma VK: sosyal ağı, mesajlaşma VK: sosyal ağı, mesajlaşma VK: sosyal ağı, mesajlaşma VK: sosyal ağı, mesajlaşma

En Son Versiyon

Versiyon
8.65
Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
VK.com
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vkontakte.android
Şimdi İndir

VK: sosyal ağı, mesajlaşma Hakkında Daha Fazla

VK dünyanın her yerinden iletişim, eğlence, iş ve haber alışverişi için sonsuz fırsatlar sunmakla on milyonlarca insanı bir araya getiriyor. Doğrudan uygulamada müzik dinleyebilir ve video veya klip izleyebilir, sağlık durumunuzu takip edebilir, oyun oynayabilir, alışveriş yapabilirsiniz.

VK, hem arkadaşlarınızla hem de telefon defterinizdeki kişilerle iletişim kurabileceğiniz bir sosyal ağdır. Habercide grup sohbetleri ve diyaloglar aracılığıyla sınırsız ve ücretsiz olarak çağrılar yapabilirsiniz. Bu sayede zaman hakkında düşünmeden sevdiklerinizle iletişimde kalabilirsiniz.

VK, Rusya'nın en geniş sosyal ağı olarak, yeni insanlarla tanışmanıza ve topluluklara katılmanıza olanak sağlar. Ayrıca, haberci ve çağrılar sayesinde, arkadaşlarınızla daha yakın olmanıza yardımcı olur ve aranızdaki kilometreleri kısaltır.

Uygulama, müziklerinizi dinleyebileceğiniz ve yeni parçaları kolayca bulabileceğiniz geliştirilmiş öneriler sunar. Ayrıca, VK klipleri izleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Bu klipler, çeşitli konularda kısa dikey videolar içerir.

VK ayrıca, çevrimiçi yayınları takip etmenizi, fotoğraflar paylaşmanızı, oyun oynamanızı ve tematik yayınlardan ilginç haberler okumanızı sağlar. Ayrıca, podcast'ler dinleyebilir ve hatta kendi podcast'lerinizi yayınlayabilirsiniz.

Uygulama ayrıca, sağlığınızı takip etmenizi ve formda kalmanızı sağlar. Örneğin, attığınız adım sayısında rekabet ederek, cihazınızla senkronize edilen adımlarınızı hesaplayabilirsiniz. Bu sayede, sıralamada en üstte yer almak için uzun yürüyüşler yapabilirsiniz.

VK kullanım koşullarını inceleyebilirsiniz: vk.com/terms . Ayrıca, uygulamanın gizlilik politikası da vk.com/privacy adresinde mevcuttur. Bu sayede, uygulamanın kullanımı ve kişisel verileriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.