header
QR Kod
VK Мессенджер: Общение, звонки

VK Мессенджер: Общение, звонки

1.207 geliştirici VK.com
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
VK Мессенджер: Общение, звонки VK Мессенджер: Общение, звонки VK Мессенджер: Общение, звонки VK Мессенджер: Общение, звонки VK Мессенджер: Общение, звонки VK Мессенджер: Общение, звонки

En Son Versiyon

Versiyon
1.207
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
VK.com
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vk.im
Şimdi İndir

VK Мессенджер: Общение, звонки Hakkında Daha Fazla

VK Мессенджер — бесплатное и быстрое приложение для общения. Здесь можно найти друзей по контактам и общаться с близкими в мессенджере и видеозвонках. Попробуйте удобный сервис для обмена голосовыми сообщениями, общения в групповых видеочатах или в переписке вдвоём.

VK Mesajlaşma, arkadaşlarınıza sesli mesajlar, metin ve video mesajları göndermenizi sağlar. Sohbetlerde, arkadaşlarınıza VKontakte'den stickerlar, müzik, fotoğraf, video ve ses kayıtları gönderebilirsiniz. Sesli ve video mesajlar için bir metin çözümlemesi vardır - dinlemek için uygun olmayan durumlarda okuyabilirsiniz. Sohbetler için parlak temalar da vardır.

Süresiz ve sınırsız bir şekilde çevrimiçi arama yapabilirsiniz. Kamera ve mikrofonları açarak istediğiniz kadar grup video sohbeti yapabilirsiniz.

Rehber ve VKontakte'deki kişilere hızlı erişim: Hesabınıza giriş yapın - ve hemen mesajlaşma uygulamasında arkadaşlarınızı göreceksiniz. Ayrıca, telefonunuza kaydettiğiniz kişileri de ekleyebilirsiniz: tanıştığınız kişilerle numaraları değiştirerek iletişim kurabilirsiniz.

Seriyi bozmamak için ciddi bir konuşmada şaka yapmak istediğinizde kaybolan mesajlar gönderebilirsiniz. Hızlı sorular için hayalet sohbetler oluşturabilirsiniz - bu sohbetler bir süre sonra otomatik olarak temizlenecektir.

Mağazadan sipariş teslimatı veya otomatik olarak özel bir klasöre gönderilen fatura gibi iş bildirimlerini mesajlaşma uygulamasında alabilirsiniz.

Chatlerdeki yazışmalar, sesli mesajlar, grup video sohbetleri, video mesajları, aramalar ve daha fazlası - VK Mesajlaşma, size en uygun iletişim yöntemini seçme imkanı sunar!

Kullanım koşulları: vk.com/terms. Gizlilik politikası: vk.com/privacy.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.