below header
QR Kod
VK Mail: email client

VK Mail: email client

1.101.0.59674 geliştirici VK.com
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
VK Mail: email client VK Mail: email client VK Mail: email client VK Mail: email client VK Mail: email client VK Mail: email client

En Son Versiyon

Versiyon
1.101.0.59674
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
VK.com
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vk.mail
Şimdi İndir

VK Mail: email client Hakkında Daha Fazla

VK Mail: email client for Yandex, Gmail, SFR Mail, Rambler, Mail.ru , Outlook.com and other email services. Nothing superfluous, just emails.

VK Mail uygulaması, Minimalist tasarımıyla dikkat çekiyor. Reklamlar gibi gereksiz öğeler içermiyor ve sadece e-postalarınızla rahat bir şekilde çalışmanızı sağlayacak olanlar var.

Akıllı sıralama özelliği sayesinde, VK Mail ajanı otomatik olarak bültenleri, sosyal ağlardan gelen bildirimleri, haberleri ve kendinize gönderdiğiniz e-postaları klasörlere ayırır. Her şey düzenli ve kolayca bulunabilir.

Özel filtreler sayesinde gelen kutunuzu temiz ve düzenli tutabilirsiniz. Seçtiğiniz gönderenlerden gelen e-postaları doğrudan ayrılmış klasörlere veya çöpe taşıyabilir ve okundu olarak işaretleyebilirsiniz.

Abonelik sihirbazı sayesinde, tüm bültenleriniz tek bir sayfada toplanır ve ihtiyacınız olmayanlardan kolayca abonelikten çıkabilirsiniz. Hesap ayarlarına gidin, "Bültenleri Yönet"i seçin ve okumadığınız bültenlerden aboneliğinizi iptal edin.

Güçlü spam filtreleri ve e-posta giriş onayı için SMS, PIN, Touch ID veya Face ID gibi yöntemler sayesinde güvenli bir koruma sağlanır. Uygulama ve kişisel veri ayarlarınızda erişim koruma yöntemini seçebilirsiniz.

Tüm e-posta hesapları tek bir yerde toplanır. Eğer zaten Mail.ru, Gmail, Yahoo, SFR, Yandex veya başka bir serviste hesabınız varsa, VK Mail uygulamasına bağlayabilir ve birkaç dokunuşla arasında geçiş yapabilirsiniz. Hesap eklemek için "Hesap" ve "+" tuşuna basın.

Hızlı kaydırma işlemleri sayesinde e-postalarınızı açmadan işlem yapabilirsiniz! Mesajı soldan sağa kaydırın ve bu harekete göre bir işlem seçin: mesajı silme, okundu olarak işaretleme veya spam olarak taşıma.

Büyük dosyalar gönderebilirsiniz. Bir e-postaya tüm bir film veya tatil fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz: VK Mail ajanı dosyaları 2GB'a kadar sıkıştırmadan ve bağlantıya dönüştürmeden gönderebilir.

VK temaları size tarzınızı ifade etmenize ve e-postalarınızın dikkatini dağıtmadan göz alıcı bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca okumayı gece daha rahat hale getirmek için karanlık bir tema da mevcuttur. Tasarımı hesap ayarlarınızdan seçebilirsiniz.

Kullanışlı bir adres oluşturabilirsiniz. @vk.com alan adıyla kısa ve ifade edici bir isim bulabilir ve e-postanızı hatırlamak kolay olacaktır - hem sizin için hem de alıcılarınız için.

VK Mail ajanını indirin, istediğiniz gibi yapılandırın ve Gmail, Yandex, SFR Mail, Rambler, Mail.ru ve birçok başka servisten hesaplar için tek bir e-posta istemcisi olarak kullanın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.