below header
QR Kod
VK Клипы: короткие видео

VK Клипы: короткие видео

1.90 geliştirici VK.com
(0 İncelemeler) Mart 17, 2024
VK Клипы: короткие видео VK Клипы: короткие видео VK Клипы: короткие видео VK Клипы: короткие видео VK Клипы: короткие видео VK Клипы: короткие видео

En Son Versiyon

Versiyon
1.90
Güncelle
Mart 17, 2024
Geliştirici
VK.com
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vk.clips
Şimdi İndir

VK Клипы: короткие видео Hakkında Daha Fazla

Любите смотреть короткие видео, листать тематические подборки и искать контент под настроение? Или хотите создать свой видеоблог и начать снимать ролики? VK Клипы идеально вам подходят.

Эto bir uygulamadır ve içinde müzik ve müzik olmadan çeşitli konularda video izleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Ayrıca, "Klipler" deneyimlerin buluşma noktasıdır. Burada herkes, rahatlamak, eğlenmek veya yeni bir şeyler öğrenmek için harika yazarlar ve ilginç içerikler bulabilir.

VK Kliplerinde ne harika?

1. Akıllı öneri algoritması. İlgi alanlarınıza anında uyum sağlar, izleme, "Beğen" işaretleri, "Bu ilginç değil" ve diğer etkileşimlerle yanıt verir.

2. Konulara göre seçimler. Belirli bir şeyler aradığınız durumlarda videolar bulabilirsiniz.

3. İlgi ayarları. Uygulama ile paylaşabileceğiniz şeyleri paylaşın ve sistemimiz size kişisel bir öneri akışı oluşturacaktır.

4. Video izleme. Uygulamaya giriş yapmak istemiyorsanız.

5. Müzikli video düzenleyici. Video düzenleme kolay bir görev haline gelecektir. Yeni bölümler ekleyebilir, yerlerini değiştirebilir, bölebilir, silebilir, kopyalayabilir, filtreler ekleyebilir ve tersleyebilirsiniz.

6. AR efektleri ve yüz maskeleri. Dikkat çekecek videolar oluşturmak için.

VK Kliplerinde herkes ilginç bir şeyler bulabilir veya video çekmeye ve kendi blogunuza başlayabilir. Bunun için algoritmalarımız sürekli olarak platformdaki videoları analiz eder, türler ve kategorilere ayırır, kopyaları ayıklar ve önerilere sadece orijinal içerikleri getirir. Uygulama kendisi istikrarlı ve hızlı çalışır, çünkü gereksiz hiçbir şey yoktur - sadece öneri akışı ve klip oluşturma araçları.

Sizin için ilginç olan videoları izleyin, ilham alın, viral videolar oluşturun, uzun videolardan klipler oluşturun, videolara müzik ekleyin ve trendlere girin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.