header
QR Kod
Vizmato - Video editor & maker

Vizmato - Video editor & maker

2.3.7 geliştirici Global Delight Technologies Pvt. Ltd.
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
Vizmato - Video editor & maker Vizmato - Video editor & maker Vizmato - Video editor & maker Vizmato - Video editor & maker Vizmato - Video editor & maker Vizmato - Video editor & maker

En Son Versiyon

Versiyon
2.3.7
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Global Delight Technologies Pvt. Ltd.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.globaldelight.vizmato
Şimdi İndir

Vizmato - Video editor & maker Hakkında Daha Fazla

Make great looking videos within minutes! Vizmato is an easy to use Movie maker, that let’s you add filters, themes, music, effects and text to make your videos super cool. Share these videos or GIFs on Facebook, Instagram, YouTube, Whatsapp and within our community of over a million users!

Vizmato, video oluşturmanın son noktası! Özel anlarınıza hareket katın, eğlenceli bir şeyler yaratın veya kendi Müzik videonuzu kaydedin. Hızlıca bir video kaydedin, efektler ekleyin, müzik ekleyin ve anında bir sanat eseri yaratın!

Vizmato'nun sunduğu özelliklerden bazıları şunlardır:

Güçlü Video Düzenleyici: Birden fazla videoyu kes, kırp ve düzenle, mükemmel bir film parçası yarat. Metin, filtreler, temalar, görsel efektler ve arka plan müziği ekleyerek videonuzu dönüştürün. Ayrıca, videoyu ters çevirerek kullanabileceğiniz harika bir Ters aracımız da var.

Slideshow Oluşturucu: Fotoğraflarınızı videolara dönüştürün! Muhteşem slideshow oluşturucumuz, fotoğraflarınızı, bir tema ve müzik seçerek saniyeler içinde inanılmaz bir video slayt gösterisi haline getirir.

Video FX: Videonuza bazı en iyi video efektlerinden birkaçını ekleyin. Hollywood filmlerinde kullanılan 40'tan fazla görsel efekt arasından seçim yapın! Videonuza anında renk katın.

Filtreler ve Temalar: 20'den fazla görsel filtre ve tema arasından seçim yaparak filminize eski okul, hayaletli, romantik, Hollywood blokbaster ve çok daha fazla bir görünüm verin! Temalarımız, videonuza doğru estetiği vermek için görsel filtrelerle birlikte yerleştirilmiş müziği sunar.

Video ve GIF Kaydedici: Vizmato, kendi HD Video ve GIF Kaydediciniz! Canlı olarak kaydederken bir dizi filtre, tema ve anında video fx kullanabilirsiniz. Film hızınızı ayarlamak için yavaş hareket veya hızlı hareketle kaydedin. GIF'ler ve döngülü videolar için basit bir dokunuşla kaydedin ve mükemmel bir GIF döngüsü oluşturun.

Müzik: 30'dan fazla ücretsiz Viztunes'tan arka plan müziğinizi seçin veya videolarınızın daha canlı olması için istediğiniz müziği ekleyin! Videolarınızı çekerken müzik çalabilir ve dudak senkronizasyonunuzu mükemmel hale getirebilirsiniz.

Metinli GIF Oluşturucu: Kullanımı kolay metinli GIF oluşturucumuz, harika görsel GIF'ler yapmak için mükemmel bir araçtır. Benzersiz Çizgi Roman baloncuklarımız, herhangi bir GIF'e harika bir dokunuş sağlar. GIF döngüleri kaydedebilir veya mevcut videolardan oluşturabilirsiniz.

Ses FX: Ses değiştirici özelliğimizle bebek, sincap, hayalet ve daha fazlası gibi bir bebek gibi ses çıkarabilirsiniz! Ses FX, ses efektleri ve müzik, videonuz için en iyi ses manzarasını oluşturmanızı sağlar.

Videoları İzle: Vizmato kullanıcıları tarafından oluşturulan videoları ağımızda keşfedebilirsiniz. İnanılmaz derecede cool videoların sayısız saatini izleyin ve yaratımlarınızı sosyal medyada paylaşın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.