header
QR Kod
VIVO - Virtual Voice Chat

VIVO - Virtual Voice Chat

1.0 geliştirici SHNC Technology PTY LTD
(0 İncelemeler) Nisan 21, 2024
VIVO - Virtual Voice Chat VIVO - Virtual Voice Chat VIVO - Virtual Voice Chat VIVO - Virtual Voice Chat VIVO - Virtual Voice Chat VIVO - Virtual Voice Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.0
Güncelle
Nisan 21, 2024
Geliştirici
SHNC Technology PTY LTD
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vivovoicechat.app
Şimdi İndir

VIVO - Virtual Voice Chat Hakkında Daha Fazla

Discover the thrill of connection with VIVO - Virtual Voice Chat, your gateway to a world of vibrant voice conversations. Our platform offers seamless, real-time voice chat, allowing you to form a new friendships and engage with individuals both locally and globally. Here's what sets us apart:

VIVO - Sanal Sesli Sohbet, anında bağlantı kurmak için dinamik çok kişili sesli sohbetlere dalmanıza olanak tanır. Çeşitli ülkelerden ve bölgelerden kullanıcılarla bağlantı kurarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Sohbet işlevlerimizle konuşmaların tadını çıkarın.

Sosyalleşmeyi, bir tarih bulmayı veya sadece yeni kültürler keşfetmeyi isteseniz de, VIVO - Sanal Sesli Sohbet platformunuzdur. Vivo ile sadece kaydırma yapmıyorsunuz; canlı sohbetlerle meşgul oluyor ve gerçek bağlar kuruyorsunuz.

VIVO - Sanal Sesli Sohbet, çok kişili sesli sohbetlere dalmanıza olanak tanır. Bu, birden fazla kişiyle aynı anda sohbet edebileceğiniz ve farklı ülkelerden ve bölgelerden kullanıcılarla bağlantı kurabileceğiniz anlamına gelir. Böylece sosyal çevrenizi genişletebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Sohbet işlevleri sayesinde, VIVO'da sadece sesli sohbet etmekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli sohbet aktivitelerine katılabilirsiniz. Bu, konuşmalarınızı daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirir ve yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştırır.

VIVO - Sanal Sesli Sohbet, sanal bir platformdur, yani tüm bağlantılar ve sohbetler çevrimiçi olarak gerçekleşir. Bu, farklı kültürlerden insanlarla tanışmanızı ve dünyayı daha iyi anlamanızı sağlar. Aynı zamanda, günlük hayatınızın yoğunluğunda bir mola verip yeni insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.